Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha a Hotel Margaret kezdődik...

Ha a Hotel Margaret kezdődik az rtl klubon, akkor vége lesz a Keresztanyu harmadik évadának?

Figyelt kérdés
Lesz negyedik évad a keresztanyuból?

2022. jan. 18. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem lesz sokkal sikeresebb a HM, akkor gondolom igen. Még annyira sem függnek össze, mint a Drága örökösök és a Keresztanyu.
2022. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy vége lesz, tekintve, hogy egy évad kb 60-80 epizód amiből januárban 20 megy le kb.
2022. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
A mi kis falunk, a Drága örökösök és a Keresztanyu jó, sőt a MI kis falunk nagyon jó. Nem tudom, milyen lesz a HM, majd meglátjuk.
2022. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ma már volt a reklámjában, a Keresztanyu után fog kezdődni, rögtön utána.
2022. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
21:10 vagy 15 nem tudom most pontosan.
2022. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha vége lesz a Nyerő páros első évadának ismétlésének.
2022. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
A Keresztanyu sokkal jobban sikerült, mint ez a "nemtommi" Hotel Margaret. Mi ez tulajdonképpen?! Kriminek gyenge, a nyomozó butyuta, a többi szereplő csak a Balatont élvezte, de nem a szerepét. Meglennék nélküle.
2022. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

-Szerencsére a „Hotel Margaret” nem fog tovább dühíteni.

- A „Keresztanyu” pedig olyan lesz, mint a rádiós „Szabó család”

Gyanítom, hogy Hámori még nem döntötte el, hogy Róza mama kinek adja át a stafétát a hálózat élén. :-((

2022. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nagyon tetszett, amikor a polgármester választás ilyen-olyan visszalépései is belekerültek. Jól kigúnyolta a választást, ami csak a kapcsolatokon múlik. Nagyon jó a Keresztanya, ha az aktuális politikát is belekeverik, de ilyen gúnyosan. Úgyse tudom már, nevessek vagy sírjak?
2022. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

17:06

Én inkább sírtam! A történet fonala átlépte az ártalmatlan jópofiság hatásárt, és átment veszélyesbe: „A nép, az Istenadta nép” (Arany János) zöme el is hitte, hogy a helyhatósági választásokon, a választás napján, annak megkezdés után is vissza ehet lépni, egy másik jelölt javára. Sőt azt is készpénznek vehette, hogy gyakorlatilag nincs szavazó urna - urna zárás, urna bontás, szavazatok számlálása - ment közben tájékoztatnak a pillanatnyi állásról, a részeredményekről! :-((

2022. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!