Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Exatlonban szurkol valaki...

Az Exatlonban szurkol valaki még a Bajnokoknak rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik akik a műsort nézik szinte kivétel nélkül a Kihívóknak szurkolnak. Ezt azért sajnálom mert szerintem a bajnokok amugyis hátrányból indulnak. Hiszen egy bajnok jó a saját sportágában. Mondjuk jól úszik de nem biztos hogy jól dob. Míg kihívóként az megy oda aki tudja magáról, hogy úgy általában mindenben jó, hiszen ide az kell.Úgy látom a szurkolók nagyon-nagy része kihívó szurkoló. Van aki nem?

2022. jan. 19. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én:)
2022. jan. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Hajrá bajnokok! ❤️
2022. jan. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Én is nekik szurkolok, szimpatikusabb tagokból áll a csapat.
2022. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 afer ***** válasza:
94%
Én is a bajnokoknak szurkolok. Amúgy egyetértek a meglátásoddal: a kihívókat nem kell felkérni a műsorra, mert azok az emberek jelentkeznek, akik eleve jónak gondolják magukat az ügyességiben. Valszeg jó előre gyakorolnak is erre a műsorra otthon. Míg a bajnokok többnyire nem csinálják ezt, hiszen nekik a saját sportáguk köti le az idejüket, vagy ha már befejezték az aktív sportot, akkor dolgoznak valahol, de tuti, hogy kevéssé készülnek erre.
2022. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Én is a Bajnokoknak szurkolok, annak ellenére, hogy a tegnapi játék elég kiábrándító volt, mert éppen csak elment a győzelem. Én magán a műsoron veszem észre, hogy szándékosan a Kihívóknak kedveznek, fontos meccseken direkt olyan ügyességit tesznek be, ami a Kihívóknak, onnan is főleg Bálintkának nagyon megy. Ráadásul Lehelen is azt veszem észre, hogy részrehajló a Kihívók felé, még Paliknál is jobban (pedig azt gondoltam, nála jobban már nem lehet valaki olyan).
2022. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is bajnok-drukker vagyok, emberileg szimpatikusabbak számomra, mint a kihívók. A kihívók oldalán Vesty-nek és Hannának szurkoltam az elején kizárólag a "Nemsok" csatornájuk miatt,ahol szimpatikussá váltak. Hanna azonban nagy csalódás volt számomra már az elején és erre egyre inkább ráerősít.
2022. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!