Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Régen melyik volt a legjobb...

Régen melyik volt a legjobb mesecsatorna az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Régen, kb. 2007 és 2013 között még kiskoromban nagyon sok TV-t néztem viszonylag. Valamelyik nap néztem a régi általam nézett gyerekcsatornák műsorújságát, és rám jött a nosztalgia, mivel már kb. semmit sem vetítenek az akkoriak közül. Nekem személyes kedvencem egyértelműen a Cartoon Network volt. (Az elején Scooby-Doo Show, Johnny Bravo,Én vagyok Menyus! , Pindúr pandúrok,Bátor, a gyáva kutya, Szamuráj Jack, Tini titánok, Shaolin leszámolás, Foszterék háza képzeletbeli barátoknak, Johnny Test néztem sokat..később, a CN-es korszakom végén Totál Dráma, Ben 10, Chowder, Nyomi szerencsétlen utazásai, Gumball csodálatos világa, Parkműsor, Kalandra fel!, Garfield-show)..uhh, annyi műsort szerettem ott, hogy felsorolni is hosszú XD. A második számú kedvencem a Nickelodeon volt (Ren és Stimpy show,Rocko modern élete,Hé, Arnold!, Macseb, Spongyabob régi évadai, Avatár-Aang legendája + Korra legendája, Tündéri keresztszülők első évadai, iCarly, V, mint Viktória, A Madagaszkár pingvinjei a vége felé)


Ezen kívül a Minimaxról hiányoznak Az elsüllyedt világok, Arthur, Slapaj, 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal, Sharon naplója.. Disney Channelről leginkább csak a H2o:egy vízcsepp elég, Hannah Montana vagy talán a Sonny, a sztárjelölt.


Nektek melyik volt a kedvenc csatornátok ezek közül?..és melyik műsorok voltak a kedvenceitek? Csak szimplán szeretnék nosztalgiázni kicsit, mások véleménye is érdekel az akkori műsorokról.....a 'nem vagy már gyerek, gyerekes hülyeségek, egyik sem, kit érdekel, nem ismerem őket' típusú válaszokat légyszí hagyjuk ki.



2022. jan. 26. 15:39
A kérdező szavazást indított:
Cartoon Network
Minimax
Fox Kids/Jetix/Disney Channel
Nickelodeon
Más
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Cartoon Network-ot néztem én is, nagyjából azokat, amiket leírtál, bár a Gumball, Parkműsor, Kalandra fel már kimaradt nekem. A shaolin leszámolást meg utáltam.


Amiket szerettem rajta de nem írtad az az Ed, Edd & Eddy, Bolondos dallamok, Duck Dodgers, Tom és Jerry (a klasszikus), X-Men Evolúció.


Minimax-ról a Mézga család meg a Vakáción a Mézga család pluszban.


Többi csatornát nem néztem.


Pár hete Netflixen elkezdtem a Total Drama Sziget-et. Még mindig jó! 😀

2022. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1996-os vagyok:


Fox Kids: A varázslatos iskolabusz, Power Rangers


Nickelodeon: Kenan és Kel, Hódító hódok, Amanda show, A Thornberry család, Fecsegő tipegők, Hey Arnold!, Macseb


Cartoon Network: Jelszó: Kölök nem dedós, Dexter laboratóriuma, Foszterék háza, Ben10


Jetix: Született kémek, Naruto, Sámán király

2022. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kalandra fel, Steven Universe, Avatar, Rejtélyek városkája, Gumball, Parkműsor, Túl a kerítésen, Clone wars az abszolút kedvenceim. De amit szerettem még a CN-ről: Ben10, Johnny Test, Sárkányok sorozat, Tini titánok, Angelo rulez

A Boomerangról: Bolondos dallamok, Szuperdod, Scooby doo, Jetsons,Garfield, igazából a legtöbb klasszikus rajzfilmet szetettem

Nicken a Kung fu panda, illetve Madagaszkár pingvinjei sorozat és a Spongyabob

A Disney-től meg csak a Rejtélyek városkája, ami viszont az egyik kedvencem

2022. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb csak Minimaxot néztem, néha M2
2022. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
4 vagyok: nagyon szerettem a Transformerset, az Én kicsi pónimat, Állati küldetés, volt egy olyan, ahol volt egy fiú, aki szupererejű manóvá árváltozott, és segített az erdő lakóinak (nevét nem tudom), Barbie filmeket (fiú vagyok és a lányokat szeretem!), meg később a Mélység (most hirtelen ennyi)
2022. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5# fiú létedre én kicsi pónimat meg barbiet nézel ennyire bejön neked a lányos rajzfilmek?😂
2022. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6: már nem, inkább történelmieket, a pónim a varázslások miatt jött be, a Barbie meg a grafikája+a filmek sztorijai miatt
2022. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 6os vagyok
2022. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minimax, ráadásul akkor lett nálunk kábeltévé, amikor 17 éves voltam, de legkevésbé sem zavart, hogy esetleg nem én vagyok a célközönség. És Animax (eredetileg A+), csak az későn volt.
2022. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De azóta nagyon sokat változtak szerintem a mesecsatornák, pedig nem vagyok egy öreg medve
2022. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!