Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Comedy Central miért 1000...

Comedy Central miért 1000 éves részeket ad mindenből?

Figyelt kérdés
Pl Family Guyból 2000-es részeket, South Parkból 2008.. és baromi unalmas, hogy mindig ezek az elavult részek mennek, az újak meg ritkán. Miért nem az újabb évadokat adják? Family Guy 20 évadhoz csinálnak fél év után szinkront? Vagy SP-hoz? Úgy érzem zuhant a csatorna színvonala, pedig ezt szerettem leginkább.

2022. febr. 18. 20:53
 1/9 NTBS ***** válasza:
93%
Lehet nincsen elég pénzük megvenni az újabb évadokat.
2022. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kevesen néznek már TV-t.

Az újat mindenki letölti, szal...

2022. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Még jobb kérdés, hogy miért nem lehet áttenni a hangot eredeti nyelvre, mint sok másik csatornán. Én nem bírom nézni a ripacs magyar szinkronszínészek miatt.
2022. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a készitők is igy gyártják? Amúgy ha lement az új évad premierje mégis mit adjanak mint a régieket?
2022. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a regebbiekkel, csak nem értem miért 22 éves részeket kell adni, lehetne az utóbbi evadokat. De FG-ból nem volt új évad premier még.
2022. febr. 22. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem... Amúgy én meg annak nem örülnék, ha ugyan azt a mondjuk 3 utolsó évadot adnák,,, azzal a pár résszel. Szerintem tök retrósak a régiek,,,, Amúgy a másik csatornék is ismételnek orrbaszájba mindent...
2022. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én úgy értem, hogy szinkronosan nem jött ki, vagyis Magyar premier nem volt még. Amúgy az egészen régi részeket is adhatnák az elmúlt 10 évből, vegyesen.
2022. febr. 22. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem volt szinkronnal is, és mégis mit adjanak vegyesen 1 sorozaton? Mindig előlről kezdik.
2022. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most van a 20. Évad premierre, minden héten új rész, a 21. Évad még csak készül talán szeptembertől elkezdik adni amcsiba.

South parkból már kijött az új évad tejesen a Comedy pedig leadta premierben.


Ezt meg úgy csinálják a family, southparkból, hogy az első évadtól elkezdik vetíteni, a jelenlegi évad utolsó részéig, és utána kezdik elejétől újra.

2022. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!