Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Garfield rajzfilmben Garfiel...

A Garfield rajzfilmben Garfield beszél, és hallja a gazdája, vagy a gondolatait halljuk csak mi, és senki más(kivéve talán a macskák?

Figyelt kérdés
Sosem volt számokra tiszta ez, d ugyanúgy a képregényben sem értem, hogy a gazdája hallja e a macska megjegyzéséit😅
2022. febr. 20. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem hallja. Képregényekben ezért is más a két szövegbuborék, ha megnézed mikor valaki beszél pl Jon, olyankor egy kis nyílszerűséggel mutat feléje a gondolatbuborék, Garfield esetében pedig ilyen kis apróbb karikák mutatnak felé.

Ezzel jelzik hogy az egyik hangosan elhangzik a másik viszont csak gondolat.

2022. febr. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Elírtam " mutat feléje a szövegbuborék " és ... mutatnak felé, ide még anynit akartam írni, hogy ez a gondolatbuborék.

Csak véletlen rányomtam elküldésre is közbe :D

2022. febr. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hintalow ***** válasza:
100%

Ezen èn is gondolkodtam már (ìgy 30+ èvnyi kèpregèny elolvasása után)

A válasz sokkal inkább nem, nem hallja őt ès az olvasó valóban csak Garfield "gondolatait" látja.


Mivel Jon alapjáraton magányos ès furcsa

(most tekintsünk el attól, hogy van barátnője már èvek óta:)

ezèrt nem furcsa, hogy a macskájával emberkènt beszèl, mintha választ várna tőle.

Ha ilyen szemmel olvasod, minden olyan esetben, amikor Jon "reagál" Garfield-re, minden esetben valami fizikai tettère, vagy gesztusára/arckifejezèsère reagál, nem arra, amit Garfield gondol hozzá.

Lehet, hogy van pár jelenet, ami ezt megcáfolja, de mivel 43 ève fut, az barátok között is 15500+ jelenet (ugye általában 3-4 kockás)

ìgy lehet pár olyan amikor tènyleg megèrti esetleg, de ez nagyon ritka (ès mèg ennèl a parnál sem vagyok biztos benne, hogy nem èrtelmezhetô máskènt)

2022. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hintalow ***** válasza:
100%
Eh, inkább 40+ èvnyi lesz az amit elolvastam már :D
2022. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a kérdés, én 37 évesen is nézem a mese sorozatot, nem tudnám eldönteni. A képregényt nem ismerem.
2022. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A képregényben nem de az animácios sorozatokban igen
dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!