Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha a Squid Game-ben mindenki...

Ha a Squid Game-ben mindenki meghalt avagy halott lenne akkor a pénz kié lenne?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a nagyon öreg emberé lett volna, mivel az egészet ő akarata sumák módon, nem is a pénz miatt csinálta...vagy a fő f..zé, bocs hogy ilyen neveket írok egyet sem jegyeztem meg :d


Egyébként azon is csodálkoztam, hogy egyáltalán oda adták a győztesnek, simán ki kinyírhatták volna őt is következmény nélkül...ezért várom a folytatást ha lesz egyáltalán, mert ez így kicsit fura.

2022. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Mondták az elején, hogy akkor a halottak családjai közt oszlana szét a pénz.
2022. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen ezt mondták de nem igen hinném. :D
2022. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
3-as: ha a győztesnek is simán odaadták, akkor szerintem a halottak családjai is megkapták volna simán. Hiszen többször is hangsúlyozták a versenyek közben, hogy fontos a tisztességes játék számukra, és az egyenlő játékfeltételek mindenki számára. És ezt be is tartották.
2022. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy ezzel a tisztességességgel dologgal kapcsolatban érdekesnek találtam azt hogy ő nekik mennyire fontos volt az hogy tisztességes legyen a játék, közben meg Oh il-nam (Aki az egész játék "menedzsere" volt) az egészet úgy játszotta végig hogy nem halhatott meg mivel őt nem ölhették meg ugye mert ő volt a legnagyobb főnök mint kiderült szóval...:D.
2022. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Lehet egy kicsit hülyén fogalmaztam de értitek a lényeget.
2022. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Viszont voltak olyan szituàciók, ahol az öreg se tudta volna elkerülni a halált. Pl. a kötélhúzásnál. Vagy pl. az éjszakai gyilkolászásnál is bárki megölhette volna. Szóval lehet valamilyen szinten vállalta a kockázatot a játék kedvéért. Csak úgy alakult, hogy a golyózásnál meg tudták hagyni így az életét.
2022. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Ja mondjuk erre én is gondoltam igazad van.
2022. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
De amúgy a kötélhuzás-ban az öreg nem volt oda láncolva a kötélhez mint a többiek úgyhogy ott nem tudom mi lett volna ha ők estek volna ki. :D
2022. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem is tudtam, hogy nem volt odaláncolva. Honnét lehet azt tudni? Mondta a végén?
2022. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!