Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok az édes négyesbe...

Mit gondoltok az édes négyesben legutóbb szereplő Szabó Zsófiról?

Figyelt kérdés
Én egy tök normális csajnak gondoltam, de tévedtem! Szegény apukája! Végül Balázst választotta, de a tegnapi Hajdú Péter műsorában Krisztiánnal csókolózott!Hogy van ez?
2010. szept. 13. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én bírom! Eddig is bírtam, ezután is fogom:D Nekem valahogy nem volt olyan nagyon megbontránkoztató:D

(Ja és nem Krisztián hanem Kristóf de az lényegtelen :))

2010. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ahogy a sorozatban és az Édes négyesben beszél. Érdekes mert már Hajdúval elég normális volt. Amúgy nem nagyon csípem.
2010. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tipikus, sablon médiaribanc.
2010. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is bírom

baromi szép csaj

jófejnek tűnik

tehetséges

és szeret élni, bulizni

nem tudom miért kell elítélni, mert ennél sokkal rosszabbakat csinálnak mások

amúgy is az volt a lényege h válasszon 4 pasi közül bár szerintem baromi szar választás volt, de neki kell úgyhogy végül is mind1

jah meg olyanon is felháborodtak h össze vissza smárolt mindenkivel. de ez mégis randis műsor volt, nem hiszem h ez olyan furcsa lenne benne

bár néha néha télleg , de még mondta is h ne csak a szerény felét ismerjék meg a srácok hanem a belevalósabbat is v vmi ilyesmi

2010. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!