Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik volt a magyar televízió...

Kasue s kérdése:

Melyik volt a magyar televíziózás történelmének legnézettebb műsora valaha?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a Rabszolgasors. Nem ismerek egy embert sem aki ne látta volna
2022. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a 98-2010-es statisztika azért relevánsabb, mivel ez a csúcsidőszaka annak, amikor a legtöbb embernek van tévéje, és még a lineáris tévézés a csúcsán van. 2010 után ez már hanyatlik, míg 98 előtt ennyi készülék valószínűleg nem volt használatban.

2022. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. En nem lattam nem is tudom ni ez
2022. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatornákra bontva jobban lehet ismerni a legmagasabb eredményeit:

Az MTV-nek rendre 4 millió nézője volt 1997-ig, például egy Szomszédok vagy egy Friderikusz Show ennyi nézőt érdekelt akkoriban

A TV2-n 2,5 millió ember volt a maximális amit el tudtak érni, 2001-ben a Dáridó adásai érték el, 2005-ben pedig a Megasztár 2. döntője volt 2 millió körül

RTL klubon a legjobb időszakában a Barátok köztöt (2002) 2 millió ember követte naponta, ott az első X faktor döntők 1,5-2 millió embert értek el

Foci-világbajnokságokat és olimpiákat körülbelül 1 millió ember szokott követni az utóbbi időben, ez olyan 30% a teljes nézők közül

Kábeltévék közül a SuperTV2 vezet, 2016-ban a Sztárban sztár +1 kicsi ért el 1,5 milliót, ennél magasabb még kábelen nem volt, de 1999-ben a TV3-mas Reszkessetek betörők 2. is ennyi nézőt érdekelt

2022. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!