Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Másnál is el szoktak tűnni a...

Másnál is el szoktak tűnni a viasat csatornák (viasat3,6, AXN)?

Figyelt kérdés

Tavaly óta konkrétan többet nincsenek a csatornák mint amennyit vannak... pedig benne vannak a csomagomban, amit havonta fizetek. És csak a fent említett 3 csatorna csinálja ezt, odakapcsolok ha pont van akkor megy aztán elkapcsolok és amikor vissza megyek már csak azt írja gyenge a jel vagy nincs jel, aztán van hogy több napig nincsenek a csatornák.

Direkt one-nál vagyok és műholdas szolgáltatás.

Másnál is ilyen vagy nálam van valami gond?


2022. márc. 27. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A tányéros tévé ilyen, hol van hol nincs. Lehet az a frekvencia gyengén jön eleve, elég egy bárányfelhő és elmegy annyira, hogy ne tudja dekódolni. Hívd ki a szolgáltatót, hátha csak a szél elmozdította a tányért egy picit és újra be kell lőni.
2022. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem kábeles Digim van. Itt is rendszeresen eltűnik 2-3 csatorna, de mindig ugyanazok. Ilyenkor újra keresést kell indítani. Gondolom a szolgáltató sz@rakodik, mert a csatorna paraméterei váloznak ilyenkor (symbol rate stb...)
2022. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. már próbáltam nem jön vissza utána sem, sőt nem találja ezeket a csatornákat és kihagyja a programhelyüket is keresés után. Tehát nekem a 27-es a viasat3 keresés után nem lesz 27-es programhely... többszöri keresés után találja csak meg és rakja vissza őket, de gyanítom akkor is azért mert vissza jön a jel és a keresés nélkül is lenne.
2022. márc. 27. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
antenna beállítás, kábel és/vagy csatlakozó csere segíthet.
2022. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!