Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elérhető valahol a neten tv...

Elérhető valahol a neten tv műsor archívum? Ha igen hol?

Figyelt kérdés

Engem az 1997ben indult rtl klub tv műsora érdekelne kutatási célokbol, hogy honnan hová fejlődött mind műsorilag, mind egyaránt, egészen 1997 októberétől napjainkig. Neten elérhető valahol a műsora kezdetektől?

előre is köszi


2010. szept. 16. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:

hat nem igazan hiszem ...


de probald meg az animare.hu oldalt

2010. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


sajnos csak újabb számok vannak

2011. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nemrég indult egy új oldal. Itt valószínűleg lesz majd, mert az évszám fel van címkézve:

[link]

2014. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] itt van 2006 óta. Régebbi nincs.
2016. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 horvath_bela válasza:

Retro tévé újságok, retro tévé műsor:


- [link] › retro-tevemusor - SZUPER JÓ BLOG VOLT, de mint minden jó és működő dolog, így ez is megszűnt!!!

- An anablog-ot felvásárolta vagy a Filmmúzeum, vagy valami más archívum, és igaz hogy rontottak a minőségén, de még elérhető volt egy ideig! Rákeresni már nem lehet, a Google nem találja. Fél évvel ezelőtt még működött. A Google-ba beirva napra pontosan lehetett keresni az aznapi tévé műsort (M1, M2, Duna TV). Sajnos ezt is megszűntették!!!!!!

- ano.crt-tv.com: az anablogja.blogspot.com-ról irányít rá a böngésző, majd közli hogy az oldal nem elérhető.

- [link] - sajnos csak 2004-ig lehet visszamenni, így retró tévéműsor visszanézésére, keresésére alkalmatlan, használhatatlan. Szűrő funkció természetesen nincs benne, így napestig tekerheted... (Miért is működne valami..)

- [link] - Ez pedig egy használhatatlan fosch minőségű weboldal. A keresési funkció gagyi kategóriás. Nincs normális adatbázis, amiben keresni lehetne. Ha beírod hogy 1989-es műsort keresel, kilistázza neked az 1957-est. A keresési funkció gagyi, nem érdemes foglalkozni vele, csak felidegesíti magát rajta az ember. Az újságlapokat rendszerezés nélkül gagyi módon ömlesztve kapod. Nem lehet éveket átugorni, mert a gagyi kategóriás oldalon nincs használható keresési funkció. Van szabad 3 órád? Akkor tekerd... Órákig kell tekerni, mire az 50-es évekről eljutsz a 70-es évek elejéig és ott azt tapasztalod, hogy nincs tovább. 80-90-es évekbeli műsorra nem tudsz rákeresni. Ami jó volt és működött (anablog), azt megszűntették, de helyette itt van ez a gagyi hulladék weboldal, normális keresési funkció nélkül, bescannelt homályos újságpapírokkal.

- [link] - A weboldal nem létezik


Retro magyar tévé műsort tartalmazó weboldalak tehát 2023 év elejéig léteztek, szuper jó volt ott böngészni, keresgélni, de pár hónapja az utolsót is megszüntették, érthetetlen okokból. Így 2023 második felétől már nem tudsz az interneten a régi műsorújságok között keresgélni.

2023. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányzik sok sok órát nosztalgiáztam rajta.

Ha tudtam volna hogy el fog tűnni letöltöttem volna a komplett weboldalt.

Ezen idegesitem fel mindig magam.

Más opció nincs helyette igy valószinűleg már ez is a múlté marad.

Egy igazi kincsestár veszett oda!

dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Archívumban még elérhető hiányosan néhány Apo Blog tv műsor


[link]


[link]


Amíg tudjátok mentsétek le őket!


[link] [link]

dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!