Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Donald kacsa árva volt?

Donald kacsa árva volt?

Figyelt kérdés

Van itt valaki aki jártas a disney mesékben? Nagyon kicsi koromból rémlik egy olyan rész, hogy talán a Minnie egér is benne van, árvaházban vannak, és a legtöbb árvát befogadják nevelőszülők, viszont Donald marad az árvaházban. Donald is nagyon készült arra, hogy minél jobb színben tűnhessen fel az örökbefogadók előtt, de mikor látja, hogy a többieket befogadják de őt nem akkor nagyon elszomorodik.


A gond az, hogy ez az emlék gyerekkoromból van, nem tudom biztosra, hogy Donald kacsa van-e benne. De emlékszek, hogy egyszer láttam egy ilyen mesét, és pont azért maradt meg ennyire mert nagyon sajnáltam azt a szereplőt akit nem fogadtak örökbe. Mindig azt hittem, hogy Donald kacsa volt benne, de most próbáltam utánanézni, de nem igazán találtam ilyet, lehet, hogy összemostam egy másik mesével gyerekkoromból, és nem jól emlékszek.



2022. máj. 2. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te összemostad a disney a karaktereket a bolondos dallomok karaktereivel.
2022. máj. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!