Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Netflixes elöfizetök! Jòmagam...

Netflixes elöfizetök! Jòmagam is elö vagyok rà fizetve, nagyban nėzegetem is a filmeket sorikat :D like/dislike van de komentelni miėrt nem lehet a netflixen? Csak engem zavar?

Figyelt kérdés

#komment #Netflix #Netflixkomentszekciò
2022. máj. 19. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Nem csak téged.
2022. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
ez film/sorozat nézésre szolgál. Miért kéne kommentelni?
2022. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem közösségi oldalról van szó, nem beszélgetésre való. A like/dislike gombok is csupán arra szolgálnak, hogy jobban megismerjen téged és az ízlésedet az algoritmus. Van számtalan oldal, ahol lehet véleményt írni mindenféle filmről, sorozatról (pl. IMDb, Rotten Tomatoes, PORT.hu, FilmKatalogus.hu, stb.), és különböző fórumok, csoportok is léteznek, ahol beszélgetni lehet róluk. A Netflix viszont nem erre való, mert ez egy streaming szolgáltató.
2022. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!