Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az RTL...

Mi a véleményetek az RTL egykori tehetségkutatóműsoráról a Csillag születikről?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Médiabűnözés.
2022. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért volt médiabűnözés?
2022. jún. 23. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretten nagyon. Akkor még nem minden a közösségi médiáról szólt. Nem azért ment be valaki hogy hülyét csináljon magából és úgy legyen celeb. Változatos volt, sok mindenféle ember, tehetség megfordult benne. Azóta se érhet egyik tehetségkutató se a nyomában nálam.
2022. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötletnek tartom a mai napig, annak ellenére, hogy 2012 óta nem látható a műsor. Annak viszont örülök, hogy az RTL Goldon elejétől a végéig látható az összes évad, minden vasárnap este!
2022. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szerettem az ilyen tehetségkutató műsorokat. Emlékszem a Szíj Melindára, talán őt tudnám kiemelni, de az egy másik műsorban volt, aranyos kedves nő volt, mégis sokan becsmérelték, mert nem azt a "trendet" követte amiért néhányan meg voltak bolondulva. Viszont a nézők emlékszem sokáig bent tartották, volt tehetsége.
2022. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már régen nincs tv-m, de annak idején néztem a Csillag születiket. Sokszor felhúztam magam, mert nem mindig a tehetség mértéke szerint szavazták tovább az emberek. De összeségében még mindig jobb volt, mint amik most mennek, az X faktor 100.évada is már olyan érdektelen. Nem tudom ki ismeri egyaltalana győzteseket. Régen azért akik szerepeltek ilyenekben, tényleg felkapottak lettek. Pl Rúzsa Magdiról, Oláh Ibolyáról stb mindenki hallott már dalt. Mostmár hiába tehetséges valaki, valahogy már annyira sok volt ezekből a tehetségkutatókból, hogy hamar elfelejtik az emberek, ahogy kezdődik az új évad.
2022. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!