Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van létjogosultsága NETFLIX,...

Van létjogosultsága NETFLIX, HBO előfizetésre a mai 100+ csatornás kábel TV idején?

Figyelt kérdés

Épp azon gondolkoztunk a családba, hogy elő kéne fizetni streamingre, mert a TV-ben csak ismétlések vannak. Nézd meg a porton a mai műsort vagy akár a holnapit: csak ismétlés mindeütt. Nincsenek új filmek? Nem értem, miért nem adnak új filmeket?


Másrészt viszont 125 valamennyi Tv csatornánk van. Relevéns így a kérdésfeltevés?



2022. aug. 6. 19:10
A kérdező szavazást indított:
igen NETFLIX legyen
igen HBO GO legyen
igen mindkettő
nem. egyik sem
22 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Az az érdekes, hogy valakinek még mindig van gyomra a lineáris tévézéshez. Mindkettőért fizetsz, csak a streamingnél te döntöd el hogy mit nézel, mikor, meddig (félbehagyod és folytatod), reklám nélkül. A lineárison az van amit eléd tesznek, és nem tudsz annyi pisiszünetet tartani ami indokolt lenne, hogy elüsd a reklámidőt, helyette kapcsolgatsz és konstatálod hogy már 40 éve megy a rém rendes család.
2022. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem HBO GO, hanem HBO MAX.
2022. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Évente egyszer-kétszer nézek TV-t. Akkor is agyvérzést kapok. A fele filmet/sorozatot levágják, több a reklám mint a műsor maga.


Mondjuk én a Netflixem is le fogom mondani, mert alig nézek rajta valamit, ami meg érdekel az fent van torrenten.

2022. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van digi elofizetesem mellette hbo, netflix, disney+.


Teveben csak comedy centralt nezek, munkahelyen meg streaming

2022. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem kellett ehhez streaming se, hogy részemről ne elgyen létjogosultsága reklámokkal teleszórt tv adásnak.
2022. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a tv-ben csak foci megy, minden másra ott a hbo max, disney+, prime és a netflix (na meg a jóöreg ncore)
2022. aug. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 CSYRKe válasza:
67%
Sztem már csak a Disney + nak több értelme van és nem is olyan drága , de mindig van egy két sorozat vagy film ami ugye a másikaknál van így ez az ismertebb hármas pl teljes lefedettséget adhat a nézni kívánt műsorok tekintetében , de ha budget , ugyanakkor sok jó film és sorozat kell akkor javaslom a D+ t .
2022. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%

Netflixért nem fizetnék sose

Undorító egy csatorna

És az a baj, hogy elveszi a fiatalok eszét

Én betiltanám itthon

Komolyan nyáron stranger thingses pulcsiban járkálnak a melegben.

De közbe sírnak hogy drága a rezsi de 10-20 ezreket eldobnak hülye pulcsira

Az ilyenektől megvonnám a rezsicsökkentést

2022. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Lenne, de sajnos ezeken is gyenge a tartalom, csak a felkapott sz@rokat lehet nézni.
2022. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
A fő kérdés teljesen értelmezhetetlen. A kifejtést elolvasva pláne. Szóval nem releváns a kérdésfelteves. A szavazás meg egyenesen phaszság.
2022. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!