Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mást is idegesít, hogy a 4iG...

Mást is idegesít, hogy a 4iG elkezdte kinyírni a Digi-t?

Figyelt kérdés

Nyilván várható volt, hogy el fogják cseszni, hiszen egy hozzá nem értő holdoing cég, mindent felvásárolnak és csak a profit a lényeg nekik, semmi más, pláne nem az ügyfelek elégedettsége.


Ugye szeptembertől megszűnnek a Digi csatornák, ami nagy kár.

A Digi Animal World volt az egyetlen nézhető ismeretterjesztő csatorna. Amellett, hogy reklámmentes volt, tényleg természetfilmek mentek rajta.

A NatGeo nézhetetlen, mert 10 perc műsor, 3 perc reklám megy rajta. A Discovery, Viasat Nature csak hülye docureallityket nyom, a Spektrum meg átnevezhetné magát "Hitler Channel"-re, mert folyton II. világháborús dokumentumfilmeket vetít.

A BBC Earth-ön még néha előfordul jó műsor, de egyre ritkábban.

Lesz valami értelmes a megszűnő csatornák helyett, vagy vissza kell térni a letöltögetéshez?



#Digi #Animal World
2022. aug. 18. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem legfeljebb a Discovery csatornákkal (Science, ID, Animal Planet, DTX) fogják pótolni a szeptemberben megszűnő Digi ismeretterjesztő csatornákat. Más hasonló, jelenleg a Diginél nem elérhető csatorna nincs a piacon, és jelenleg hírek sincsenek róla, hogy bárki is indítana hasonlót.
2022. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, idegesít. Mármint nem a 4iG, mert tőlük ez az elvárható. Hanem az a sok hülye idegesít, aki megszavazta ezt a beteges bandát ide az ország élére.
2022. aug. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem "kinyírás",mert abban mi lenne az üzlet-hanem csak a románok akiket ki tudja mivel vettek rá az eladásra talán bosszúból azt mondják hogy a szolgáltató leányvállalatának eladásával nem jár automatikusan tv csatornák sugárzási joga is-úgyhogy azt nem adjuk.

Idő kérdése és lehet hogy át is nevezik itthon a digit valami hazafiasabb nevűre.

2022. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na igen, arra én is kíváncsi lennék, hogy vajon Romániában tovább futnak-e ezek a csatornák.


Amúgy ez csak a kezdet. Nekem nincsenek kétségeim afelől, hogy a 4iG teljesen tönkre fogja vágni az egészet. Ha még csak drágább lesz, azt kibírnám, de tuti nem ez volt az egyetlen szolgáltatásminőség rontás, amit elkövetnek.

2022. aug. 19. 13:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít, csak zavar, mert a 4ig erősen kormányközeli, ráadásul most hallom, hogy készülnek felvásárolni a Vodafone-t is. A Digi dokumentumcsatornáin szoktak ugyan jó műsorok lenni, ugyanakkor nem tudom, máshol mi van, de itt rendszeresek a csúszások előre-hátra, magyarázat nélküli műsorcserék, milliomodik ismétlések, félre- vagy figyelmetlen fordítások, idegesítő szinkronhangok (bár azt hiszem ugyanaz a cég csinálja szinte mindenhol). A webes megjelenés egy vicc, a műsorújság hibás, kényelmetlen, az online adás néha szintén, megkeresésre érdemben nem reagálnak.
2022. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Félrefordításokkal én is találkozok, csúszásokat nem tapasztaltam, az ismétlések nem zavarnak. A műsorújság néha tényleg pontatlan, de az annyira nem zavar.
2022. aug. 22. 11:15
 7/13 anonim ***** válasza:
A műsorújságnál a technikai megvalósításra gondoltam, bár nem vészes. Pl. évek óta el van csúszva a Sláger TV alatti rész a logó eltérő méretezése miatt. Idővel nem megy arrébb, kézzel kell frissíteni. Nincsenek kényelmi funkciók, pl. értesítés, a műsorok tartalma hiányos. A Digi csatornák saját oldalain sincs semmi, az esetleges műsorváltozásokról, vagy a sorozatok epizódjairól sincs szó. Egyes műsoroknak csak a magyar címe van ott, semmi más. Ebből találd ki, érdemes-e megnézni. Hirtelen ezek jutottak most eszembe.
2022. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"évek óta el van csúszva a Sláger TV alatti rész a logó eltérő méretezése miatt"

Az a TV miatt van. Nekem nem pakolja ki a logókat a műsorújság, csak a csatorna nevét.

2022. aug. 22. 11:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy a TV miatt? Felesleges védeni a Digi-t. Eleve nem értem, a sor magassága miért a logó magasságán múlik, ez is egy vicc. Én szóltam évekkel ezelőtt nekik, ha már maguktól nem vették észre...
2022. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Úgy értem, hogy az én TV készülékem nem teszi ki a logókat a műsorújságra. Ott a te készülékednél lesz a gond.
2022. aug. 22. 12:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!