Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt ez a régi rajzfilm...

Mi volt ez a régi rajzfilm sorozat és a régi báb sorozat?

Figyelt kérdés

RAJZFILM SOROZAT:


Mikor ment:

Körülbelül 10-12 éve ment az M2 csatornán, de már akkor is régi sorozat volt a hang minőségén és képminőséget is lehetett ezt érzékelni ha jól tudom.


Szereplők:

A főszereplő egy javorszarvas és egy szürke repülő mókus volt akit ,,Kroki"nak hívtak mindíg egy régi pilóta sapkát hordott. A gonoszra nem emlékszem, de mintha egyszer egy hadseregnyi robot egér támadta volna meg őket.


Történet:

A részek összefüggően voltak és a végén mindig azt mondták: ,,Majd kiderül a következő részben.


Minőség:

Régi sorozat 2D rajzolt talán, szinte biztos kézzel a háttér is rajzolva volt nem festve ha jól tudom.


BÁB SOROZAT:


Mikor ment:

Kb ez is 10-12 éve és ugyan ez mondható el róla


Szereplők:

Egy macska volt fekete fehér aminek sok kicsi macskája van talán unoka öccse mindegyik fiú. Volt benne egy elefánt egy madár és egy elefánt-madár meg sok más állat.


Történet:

Oktató jellegű volt azt hiszem, de vicces is volt. Egyik részben volt egy dal aminek ez volt a reflénje: ,,Jegy kell hogy a van a sírás hasztalan" ebben a részben egy szigetre akartak elutazni és így jöttek sorba a jegyek 1 2 3 5 6 7. A 4-es volt ő és pont nem mondták.


Minőség:

Belenyúlós/kézbe húzható bábok voltak régi lehetett, de jó minőségű.



2022. aug. 31. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rajzfilm szerintem a Rocky és Bakacsin lehetett, a bábot nem tudom.
2022. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1

Igen az lesz az köszi szépen!

2022. aug. 31. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A másodikra csak egy tipp: A mesebanda − Dr. Seuss kacagtató kacatjai
2022. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3

Az az! Köszönöm szépen a válaszokat!

2022. szept. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!