Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is iszonyatosan...

Szerintetek is iszonyatosan gagyi az idei X-Faktor?

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gagyi volt ott a többi is. Ráadásul akiket úgymondd "felfedeznek" mind ilyen elkorcsosult idióta lesz, ha éppen már nem az. Amúgy meg a külső számít itt is, bemegy valami tök átlagos kinézetű ember, jó hangja van, körberöhögik azt kiküldik. A múltkor is alig ruhában belibbent egy idióta lány, elvartyogott valamit, azt igenezték. Ha meg pl béna vagy, nincs kezed, lábad, nem látsz normálisan, ukrajnából jöttél, nincs pénzed ennivalóra, árva vagy, hiányzik az egyik füled, vagy mind a kettő, akkor megsajnálnak és bejutattnak. Érdemes lenne tolószékben bemenni :-D
2022. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is az volt.
2022. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es: voltak színvonalas évadai is a magyar X-Faktornak, akkor, amikor igazi szakemberekből állt a mentorcsapat és nem darálták le olyan gyorsan a műsort, mint mostanában. Én nem gondoltam volna, hogy a ''jubileumi'' évadtól is van lejjebb.
2022. szept. 25. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nem nézem, de tekintve, hogy az elején (10-12 éve) még néztem végig, az utána években már csak a válogatást, hogy mennyi idióta van az országban, aztán tavaly már ez se ütötte meg az ingerküszöbömet, mert lejött, hogy mennyire mű/mesterséges/kitalált az egész, úgyhogy ez alapján feltételezem, hogy igen, évről-évre egyre gagyibb és hulladékabb...
2022. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont az első 2-3 évadra gondoltam. Akkor Malek Mikiék voltak a mentorok. Viszont hiába rendkívül gyenge ez az évad, az eddigi 4 adásból 3-nak 40 % feletti volt a közönségaránya, amely számomra érthetetlen.
2022. szept. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!