Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok June-ról a...

Mit gondoltok June-ról a Szolgálólány meséjéből?

Figyelt kérdés
Eléggé drasztikus a változás amin keresztülment, nekem egyre unszimpatikusabb. Már átment teljesen pszichopatába. Nem is értem hogy miért, mert az oké hogy szenvedett, de ezért háborúzni és gyilkolni már kissé túlzás. Például ott van Emily, Moira, meg a többiek is akik szintén sokat szenvedtek Gilead-ban, mégsem lettek olyan szinten agyhalottak mint June. Annyira ijesztő lett a viselkedése, és nem értem ez minek köszönhető.

2022. szept. 29. 00:40
 1/1 anonim ***** válasza:
85%

Moira egy nagyon nagyon erős nő akinek az önbizalma kevésbé lett megtépve. Emily viszont nem gyógyult fel rendesen, ezt majd az 5. Évadban láthatod te is. Meg a negyedik végén is volt pár olyan momentum ahol ez jött le.

Junera nyilván ráférne egy pszichiáter. Nem okés amit megúszott az 5. Évadban. Mindenki be kéne lássa hogy nagy bajok vannak vele. De ő is egy egészséges erős nő volt akit a társadalom formált szörnnyé.

2022. szept. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!