Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gyűrűk ura: a hatalom gyűrűi...

Gyűrűk ura: a hatalom gyűrűi (sorozat) vélemények?

Figyelt kérdés
Valami infoval tud valaki szolgalni? Hany reszes lesz egy évad? Hány évad lesz, milyen a sorozat? Van koze a gyuruk ura c. Filmhez?

2022. szept. 30. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

8. részes az 1 évad, és 5 évadra terveztek. Persze hogy van köze a LOTR-hoz, ez az előzménye a gyűrűháborúnak. Itt jönnek a képbe az olyan alakok mint Galadriel Úrnő, és Szauron. Eléggé vegyes kritikákat kapott, a Got-hoz képest, lassú, vontatott történetszál, a látvány tekintetében viszont pazar. Ám valami nagyon hiányzik belőle, és nemcsak a dinamikára gondolok. Nincs karizmája a sorozatnak, nem hozza a filmes élményt, egyszerűen átmegy az emberen(szvsz)

Baromira szeretnék odáig lenni érte, de egyszerűen nem megy. Mintha egy sportautót, egy lambo-t néznék, amiben nincs motor. Nem akartak Peter Jackson vonalon menni, saját elképzeléseiket szerették volna vászonra vinni, de azért a világ legdrágábban forgatott tv sorozatánál, talán mégiscsak a jól bevált formulát kellett volna alkalmazni.

A szereplők suták, a tündék nem tűnnek annak( ennek semmi köze a bőrszínhez) a főhősnőből is hiányzik a báj, a nemesiség, helyette egy folyton dühös, dacos nőt kapunk. Talán nem no name színészeket kellett volna hívni, ha már ilyen költséges a sorozat.

De ez csak az én véleményem, szóval jobb ha csekkolod. fent is van 6. rész

2022. okt. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Semmi nem történik benne. Bár a 6. részt nem láttam még de az 5-et a felénél kikapcsoltam, tényleg annyira unalmas és érdektelen az összes rész eddig. Ne légy naív, ez egy showműsor, erre van igény hogy bejön egy félnótás, a dalszöveget sem tudja, majd Puskás Peti meg a többiek tovább engedik. A táborban meg fogják a fejüket hogy miért kapott 4 igent, jól összevesznek, otthon Gizi néninek meg erre folyik a nyála.
2022. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig csak 6-dik résznél tartunk, még van vissza 34.


Még nagyon az elején vagyunk.. Idővel fokozódni fog a izgalom :)

2022. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát annyi köze van a Gyűrűk Urához, hogy pár név azonos... Nagyon szép, látványos, van benne egy-két érdekes szál, de amúgy pocsék történetvezetés, bénán megírt dialógusok, az összes random fantasy klisé elhasználása, Tolkien világának meggyalázása.

Csak azt nem értem, miért olyan korról csinálnak sorozatot, aminek az alapműveihez nincsenek meg a jogaik.

2022. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!