Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-Faktor 2022: Szavazzatok!...

X-Faktor 2022: Szavazzatok! Szerintetek kinek van helye az élő show-ban Gáspár Laci csapatából?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 05:14
A kérdező szavazást indított:
Csuka Mónika
Fülöp Denisa
Helfy Alexa
Mihályfi Luca
Serbán Szebasztián
Szalai Liza
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőn kívül nézi valaki?
2022. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 qkker1 ***** válasza:
100%
Az előválogatókat szoktam nézni, jókat lehet röhögni a sok önkritika nélküli sztárjelöltön.
2022. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es: 18-49-ben volt már 40 % felett is a közönségarány, melyet három adás ért el.
2022. okt. 12. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

3-as

Erre itt már válaszoltam, nem ismétlem önmagam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok..

2022. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Tóth Andi hasonmása Luca biztos be jut.
2022. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Luca, Szebasztián 99% biztos vagyok benne hogy továbbjut.

Liza, Alexa 99% hogy nem jutnak tovább.

Mónika és Denisa közül én Denisát vinném, mert nagyon tehetséges kiscsaj, de Mónikának is helye volna az élő showban.

Remélem mindketten továbbjutnak végül. A premierben mutatták, hogy megváltoztak a szabályok a mentorházban is. És a 2 versenyzőt akit a többiekre bíznak majd elosztják a mentorok (válogatnak 1-1-et maguknak). Legalábbis ez jött le nekem belőle.

Peti csapata pl 1 Ft-ot nem ér, úgy hogy azokat már most el lehetne mind küldeni. Szerintem lényegtelen még ha tovább is juttatja azt a Berryt meg a fogyatékos srácot, csak mert kedvencei, a nézők úgyis ki fogják ejteni őket az első élő showban.

2022. okt. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os: Kiss Kevinnel mi a helyzet? Őt szerintem biztosan vitte Peti.
2022. okt. 14. 02:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ő talán eljut még valameddig. Mondjuk a kövér srác is tud énekelni, de szerintem őt nem juttatja tovább. Az a gond hogy annyira erőltetik a Berryt meg azt a fogykost. Mintha tényleg tehetséges lenne, közben csak szavalt... Hasonló lesz mint amikor Anti bácsit is berakták az élőbe, ez is kiesik az elején. (Remélem)
2022. okt. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as: mivel most is 5 élő show lesz, így az első héten bárki lehet a 4 kieső között.
2022. okt. 14. 04:54
 10/10 Jossszy3 válasza:

Annyira kínosan színvonaltalan a műsör hogy kellemetlenül érzem magam miatta.

Láttam belőle egy keveset és ezúton is szeretnék elnézést kérni tőletek ne haragudjatok ennyi tellett tőlük

Gáspárral nem csinálnék műsort a vállalhatatlan viselkedése miatt( most ez a szokás lásd Jhonny Depp esete akit kitettek volna mindenhonnan mert állítólag megütötte az asszonyt)

Sztárban sztárt se nézem egy minimálisat láttam belőle de az klasszisokkal színvonalasabb műsör

2022. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!