Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Erzitek ti is hogy az x...

Erzitek ti is hogy az x factorban laci mintha direkt lehuzna byealex versenyzoit? Mostani musorban nagyon ezt erzem.

Figyelt kérdés
Mintha direkt ossze akarna zavarni ot.

2022. okt. 15. 22:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon gaz h kikrol mondott le es ezt a ket hamis fiut valasztotta. Iszonyat.
2022. okt. 15. 23:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg voltak hibák mindenki részéről (Laci versenyzőinél is), de nekem is feltűnt, hogy mindenkit mennyire leszólt.

Engem mondjuk az sokkal jobban zavar, hogy kik jutottak tovább. Én azt hittem a végén, hogy nem is kérdés, hogy a zenekart fogja választani, mert minden szempontból sokkal jobbak és nem is értem miért olyat visz, akikről ő is elmondta, hogy zenei szempontból nem jók, csak jól mutatnak. A többi döntéssel egyetértettem, de ez szerintem nagyon igazságtalan volt.

2022. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A laci enekesei sokkal rosszabbak voltak. Talan azert akarta megzavarni alexet, hogy hozza kepest ne legyenek jobb versenyzoi. Na kiváncsi vagyok, h a mentorhaz vegen az alex versenyzoibol valaszt e valakit. Mert az gaz lenne.
2022. okt. 15. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Mi volt az a végén, hogy a két gyereket vitte az élőbe? Hát szakadok, azt hittem csak viccel és vissza fogja hívni őket. XDD Vicc-Faktor ez. Egyáltalán lesz legalább 1 olyan aki tud is énekelni? Mert ahogy eddig elnézem, nem nagyon. Így már biztos nem nézem tovább jövőhéttől, majd visszanézem belepörgetve, de elég béna csapat lesz. Már látom előre hogy este Erika elviszi a 3 csajt, mert csajbanda az minden évben kell, a Peti meg elviszi a fogykos gyereket, mert olyan nagy tehetségnek akarják beállítani, közben meg kiesnek akik legalább értek volna valamit...
2022. okt. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ez az. Az elo show elovalogato azintu lesz. Laci orulhet. Remelem alex megvilagosodik majd, hogy milyen segito szandek volt laciban. A karorvendoseg latszott rajta amikor mondta neki, hogy az osszes versenyzoje rossz.
2022. okt. 16. 09:23
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Egyik produkció sem volt olyan erős Byealex csapatában, de a 2 srác helyett vihette volna a bandát. Mindegy én nem is idegesítem magam vele úgyis azokat viszik tovább akiket a szerkesztők akarnak. Akik meg tényleg jók azoknak úgy is már most fent vannak a zenéik youtubeon és verseny nélkül is hírnevet tudnak szerezni, ha hosszú távon is tehetségesnek bizonyulnak. Többet ér az ilyen, mint az aki megnyeri és eltűnik.

Puskás Peti meg a nagy szociális mentor. Mindenkit tovább visz valameddig aki nem jó, de szegény családból jön vagy beteg hadd részesüljenek ők is élményekben, viszont ez nem biztos, hogy a nézettségnek is jót tesz sőt...

2022. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Puskás nagyon gagyi csapatot dobott idén is össze. A sittes gang. Alex beszívta Laci miatt, Laci csapatában vannak az esélyesek, Erikát meg totál elnyomták + neki már muszáj volt vinnie a hamis csaj csapatot, mert az olyan seggcsinálás lett volna a szájából, ha mellettük nem áll ki.
2022. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Laci csapata szerintem a legerősebb, bár ezért szerintem elnyomott mindenkit amikor versengeni kellett az emberekért.

Alex csapata gáz lett a 2 srác szerintem azért került be, mert az egyik Aradszky László unokája. A rapper lány mondjuk nem rossz.

Erika csapatába lettek volna jobbak is akiket tovább vihetett volna, de nyilván ha már nagy szenvedések árán létre hozta a lány csapatot nem küldi őket haza. De azért az olasz srácokat sajnáltam.

Peti csapata.... Kevin jól énekel, de ha nem tesz bele egy kis változatosságot egy idő után unalmas lesz. Marciról ugyan ez elmondható..sajnálom szegényt biztos nem könnyű az élete, de neki is jó lenne ha lennének majd más fajta szövegei , mert unalmas lesz és kicsit kedv lehúzó is a mindig szomorú egy témájú szövegeivel. Őt is csak sajnálatból engedték tovább.

2022. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az évad egy szégyen, én nem nézem tovább és nem akarok többet beszélni róla, mert csak a hányinger kerülget. Gagyi, amatőr, inkompetens bagázs ez az RTL, ha azt hiszik ezekre a versenyzőkre volt szükség. A banda fele nem énekes, hanem dadogó, aki énekes lenne, az pedig rossz. A lányokat a végén nagyon sajnáltam, hogy elküldték. Én összességében 2 ember továbbjutását érzem jogosnak (Luca, Szebi), a többieket teljesen másképp válogattam volna össze, úgy hogy nézhető is legyen a műsor (Peti csapatát már a székesnél másképp válogattam volna). Ez volt az utolsó kommentem X-Faktorral kapcsolatban. Jó szórakozást annak akit még mindig érdekel, mert ez a legalja amit csináltak szerintem.
2022. okt. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!