Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért gondolja úgy bárki is,...

Miért gondolja úgy bárki is, hogy Gordon Ramsay műsora vicces és szórakoztató?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam hallani olyan véleményeket, hogy Gordon Ramsay műsora "vicces" és "szórakoztató". Mégis mi abban a "vicces", hogy a műsorában Gordon Ramsay megalázza a jelen levőket? Csúnyán beszél velük, agresszív, bunkó, sértő. Ebben az epizódban egy hotelt látogatot meg porig alázta a tulajdonosokat.


https://www.youtube.com/watch?v=CWgbk6N4050&t=900s


Mi abban a szórakoztató, hogy ezt a kettő hotel tulajdonost, bár vannak hibáik valóban, de ő porig alázza? Miért gondolja úgy, hogy "helyes" dolog a becsületükbe taposni és mint egy "szórakoztató műsor", az egész világ előtt megalázni őket?


Azok az emberek, akik "viccesnek" tartják a műsort, akkor is nevetnének, ha személy szerint őket alázná meg Gordon Ramsay? Akkor is jókat derülnének, ha ők kerülnének be a TV-be vagy internetre és rajtuk nevetne az egész világ?


Szeretném megkérdezni, miért csinálja ezt? Miért leli ebben örömét? Miért nyújt ez szórakoztató élményt a nézőközönségnek?



2022. okt. 16. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak show..Valószínűleg megrendezett.A nézettség miatt csinálja.Engem mondjuk ez nem szórakoztat.


De ennek a Gordonnak van normálisabb műsora is.

Gordon Ramsay: Új utakon címmel.

2022. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!