Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Shameless legutáltabb karakter?

Shameless legutáltabb karakter?

Figyelt kérdés
Ki melyik karaktert utálja a legjobban? Mármint nem Kash -re vagy Terry-re gondoltam, mert őket mindenki utálja. Hanem olyanra akit nem utál mindeki. Én például Fiónát az ötödik évadtól ki nem állhatom. Vagy én rosszul vagyok Tami-től.

2022. okt. 23. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Lip
2022. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Monica, Karen, Jody.


Debbie is sokszor nagyon idegesített.

2022. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Karen
2022. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ian, Debbie, Tami..

Talán őket nem bírom leginkább. Illetve egy ideje V is irritáló, pedig az elején nagyon bírtam. (10. évadnál járok)

2022. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
88%
Fiona a 7. evadtol, Debbie mindig is irritalt😀 Carl a legjobb
2022. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

valamiert nagy varakozasokkal mentem neki ennek a sorozatnak, de az 5. evadra eljutottam odaig, hogy nincs benne 1 szeretheto karakter (reszemrol), akivel picit is azonosulni tudnek vagy kedvelnem.

Philip legalabb eljutott fosulira, meg ha ott benazik is, de az osszes tobbi csak a sajat baromsagainak a foglya

2022. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos csak az első 3 évad ami igazán szórakoztató, a 6. évadtól pedig nagyon lapos az egész. Én már többször futottam neki az újranézésnek, legutóbb a 9. évad közepén akadtam meg... Bár egyszer mindenképp szeretném befejezni, de nekem is elég nagy csalódás, annyira ellaposodott és unalmas, vontatott lett az egész.
2022. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

7-es en a 6-os vegen elengedtem, amikor Lip annyira lecsuszott, hogy a detoxban kotott ki es kirugtak a lanykoleszbol.

van 100 masik ertelmes sorozat, amin lehet jol szorakozni, "beleelni" magad a vilagukba, azonosulni a karakterekkel.

na a shameless nem ez sajna.

2022. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 everlight ***** válasza:
100%
8.A Shamelessnek pont a realizmus a lényege.A legtöbb sznob sorozatban sok a szerethető karakter akivel lehet azonosulni.Én pont az olyan sorozatokat utálom amikben mindenkinek jólfizető munkája van egy irodában,vagy vállalkozása,mintha az alja munka nem létezne Amerikában.
2023. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Debbie egyértelműen! Nem csak a karaktere miatt hanem a színésznő is....hogy is mondjam nem a legjobb.
2023. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!