Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek kik voltak az...

Szerintetek kik voltak az összes eddigi Való Világ évad legizgalmasabb szereplői?

Figyelt kérdés

Az első 3 évadot én sajnos nem néztem, így azokat én nem tudom véleményezni.

A többiből szerintem:


VV4 Zsuzsi - Csak 2 hetet volt bent, de nagy port kavart azalatt is, és szerintem ha nem záratja ki magát sokkal nagyobb celeb lehetett volna mára, mint Anikó vagy Éva. Látszott rajta hogy nagyon érdekes és egyedi csaj, és nem félt a társaság középpontja lenni. Sajnáltam hogy olyan keveset láthattunk belőle.


VV5 Vera - A többiek kiközösítették, mert "különc" volt, és folyton párbajozni küldték, de a nézők mindig visszaszavazták, annyira érdekes személyisége volt, és kifejezetten intelligens is volt. Én sokat nevettem, mikor Attila és a többiek gúnyos megjegyzéseire mindig talált valami frappánsat, amit visszaszólhatott.

Igazából ez volt az utolsó évad, ahol még a viták is érdekesek voltak, és érvelni is tudtak, nem csak káromkodni és fujjongni egymásra (mondjuk ebben az évadban is voltak IQ light karakterekek, mint Dia Kinga stb).


VV7 Zsuzsa: Intelligens, csinos, határozott nő, nagyon bírtam minden jelenetét. Emlékszem kb 0,10%-on múlott, hogy bent maradjon. Ahogy kiesett egyre kevesebbet néztem.


VV6 Viki: Ő volt az egyik legérdekesebb és legkiemelkedőbb játékos, hatalmas forma, konfliktusgenerátor és mindemellett okos, és vicces is. Persze Aureliot mindenki imádta, de én Vikit jobban bírtam.


VV9 Adri és Era: Mindkét lány műveltnek bizonyult (nem is szexeltek a villában). Era elég megosztó volt, mert sok konfliktust is generált, de én pont ezért imádtam, de sajna félúton kiesett. Adri pedig a végéig maradt, sokan unalmasnak tartották, de szerintem hatalmas taktikus volt, sokkal jobban megérdemelte volna a győzelmet, mint Zsu.


VV10 Mercédesz és Gina: Nem Mercire gondolok!!! Mercédesz aki alig pár nap után kiesett egy félreérthető szavazás miatt, és sokan háborogtak is miatta. A jogász Eszter után az első diplomás versenyző volt, és nagyon érdekes karakter lehetett volna, abszolút esélyes a győzelemre, sajnos nagyon elhibázták azzal, hogy elengedték. Gina pedig ugyan csak egy roma lány, de én komolyan mondom rengeteget kacagtam rajta, pont azért amiért annyira egyszerű és bolondos volt. Szerintem az egyik legszórakoztatóbb játékos volt valaha.


VV8-ból azért nem írtam senkit, mert az az évad egy szégyen volt. Kivéve Dávid, ő egy értelmes ember volt. Fiúkat/férfiakat azért nem írtam, mert én inkább a női játékosokra szoktam felfigyelni, és nekik drukkolni. De ha közülük is ki kéne emelni párat, akkor Bécit mondanám elsősorban, ő egy eléggé laza srác volt, jó volt a dumája. A 3 A-betűs győztes is kiemelkedő és emlékezetes volt persze (Alekosz, Attila, Aurelio). Robint is megemlíteném, aki ugyan nem volt nagy karakter, de én örültem hogy nyert, tudtam vele azonosulni.


Bocs a regényért!



2022. nov. 2. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Baukó Éva, Alekosz, Attila, Kismocsok, Mici és Krisztián, Denisz és Fanni.
2022. nov. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Az a buxa akit kinyuvasztottak. A nevét nem tudom, de egész jó volt a cikkek alatt komikat olvasni.
2022. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Fanni... annak az IQ-ja 60-nál nem volt több, esze nem sok volt, bár a teste az igen.
2022. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
56%
Vv Oliveren rohogtem a legtobbet, amikor Alekosszal barmult! :D
2022. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szandika,Alekosz,kedveltem Annamarit is ,Mici és Krisztián,a legújabból pedig Rico,bár ebben az ideiben tényleg pusztítóan alpári karakterek vannak 😀
2022. dec. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legalpáribbak összegyűltek és lelombozva látták, hogy Henrik (az egyik alpári) kint maradt.
2022. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
talán pongó
2022. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Nem nézem, így nem tudom.
2022. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kedvencem VV Nigger, nem a régi, a mostani.
2022. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!