Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az ország szégyene, hogy az...

Az ország szégyene, hogy az RTLKlub a vezető TV?

Figyelt kérdés

Színvonalon aluli szennyműsorok (Benkő/Móni/Győző/Balázs, Reflektor, AsztroShow, Vacsoracsata),


Aztán most újra pofánkba tolják a Széfet, Vacsoracsatát, Valóvilágot, Győzikét (hál' isten ez bukta volt).

Jah és a Celeb vagyok dö*öljetek meg a dzsungel mélyén másort.


Bezzeg egy értelmes sorozatot nem tudnak felmutatni!


...ÉS EZ A VEZETŐ MAGYAR CSATORNA.


Tényleg itt van az ország színvonala?


2010. szept. 28. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, itt van.
2010. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért, a többi különb? Azok is csak a hülye amcsi filmeket és műsorokat nyomják!
2010. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erről szól a kereskedelmi tévézés. Ha nem tetszik, nem kell nézni.
2010. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Neked mi lenne értelmes sorozat? A döglött akták, a helyszínelőket és az összes krimi sorozatot szeretem. Vacsoracsatával sincs gond, csomó jó receptet lehet gyűjteni belőle. Ezzel mi a problémád? Széfből pedig lehet tanulni, sok érdekes kérdést dobnak fel. A többi műsort én se szeretem, de az a véleményem, hogy manapság már ez a legnagyobb divat, hogy a kereskedelmi adókat fikázzák. Nem tudom milyen műsort vársz? Nem lehet mindenki kedvében járni, mint ahogy nekem se tetszik minden műsor, de lehet, hogy én vagyok 100-ból az egy, akinek az adott műsor nem jön be.

Nem ez az ország szégyene. De kiváncsi vagyok, hogy milyen műsort találnál elfogadhatónak és, hogy milyen adókat nézel?

2010. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért mindig ez a probléma? Már nem csak 1 adó van. Szinte azt nézhetsz amit akarsz. Ha nem tetszik nézz mást. Miért fáj ha valaki ezeket nézi. Én egyiket sem néztem, de nem sírok amiatt, hogy ez megy a tévében. Kapcsolgatok a távirányítóval és ha ezek mennek egyszerűen tovább kapcsolok.
2010. szept. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annak a több ezer, tán több tízerer embernek, aminek csak mezei tetőantennája van, nincs nagy válogatási lehetősége. Nézhet: M1, RTL Klub, TV2 csatornákat. Na, ebből a háromból melyiket választanád? M1-et egyáltalán nem nézek. TV2-őn max. foci, és NCIS csk hétfőn, Dr. House csak szerdán. Ennyi...
2010. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

És az az RTL vagy a TV2 hibája, hogy neked nincs más választásod?

Amúgy a Mónika show-k, meg Győzikék nézettségi adataiból az derül ki, hogy a többségnek ez kell, tehát ezek sugárzásával a többség érdekeit szolgálják. Ha az emberek többsége nem ilyen műsorokat nézne akkor nem ilyen műsorokat sugároznának. Ez a helyzet.

2010. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a kereskedelmi csatornákat hibáztatom azért, mert sokan nem tudnak mást nézni. Rengeteg az olyan idős ember, akinek ez az 1 szórakozása van. Leül a tévé elé, és a felkínált lehetőségekből a legkevésbé rosszat választja. Ezért vezet az RTL Klub. Nincs összehasonlítási alapjuk, mert csak 3 csatorna között kapcsolgathatnak. Ebből a 3-ból meg még mindig az RTL a jobb (legkevésbé rossz).
2010. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kb.3 éve nem néztem semmit a TV-ben,csak a Forma-1-et.
2013. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, sajnos!!! Ez az ország szégyene. Be kellene tiltani!!!!!!!!!
2014. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!