Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mik ezek az X faktor kommentek?

Mik ezek az X faktor kommentek?

Figyelt kérdés

Mindenki kiakadt,azért nyerte a csaj mert Erdélyi és ezeket mindig nyomta a tv,vagy a kormány. Akkor most a balosoknak van ezzel baja? De az Rtl nem balos csatorna? Összezavarodtam


Nem lehet esetleg az,hogy rá szavaztak a legtöbben mert...a legtöbb embernek az ő produkciói tetszettek? Vajon létezik ilyen? :O

Sokak szerint Lucának volt a legjobb hangja,biztos,de ezer ilyen hang van már és előadó,Bernadett hangja szerintem egyedibb


2022. nov. 20. 12:51
 1/5 A kérdező kommentje:
De ha Kevin nyerte volna,azok lennének a kommentek,hogy "a tesók biztos segítettek". Lucát most mindenki sajnálja,de azelőtt elhordták minden nagyképűnek xD
2022. nov. 20. 12:56
 2/5 anonim válasza:
100%

Luca tényleg nagyképű

Ezámomra Kevin a vinnyogásával hallgathatatlan

Mikor ő volt mindig le kellett halkitani a tv-t


Berni, Sofia Gabanara emlékeztet

Nem kérdés hogy neki szurkoltam, de mindvégig azt hittem hogy Kevinnel fogják megnyeretni mert annyira fel volt sztárolva az elején hogy mennyire különleges.

Még szerencse hogy nem így lett!

2022. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kevin csak a plácacicák vagy az idősek körében lehetett népszerű,amúgy nem néztem a műsort csak neten a produkciókat visszanéztem :D

Lucának meg attól a dilinyós vigyorgó fejétől agyrémet kapok

2022. nov. 20. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint tetszett Kevin produkciója, pedig sem plázacica, sem idős nem vagyok :)

Berni megérdemelte a győzelmet, de akárki lett volna az első biztosan bele kötnek valamibe.

2022. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A politika, meg a kormány hogy jön ide?

Soha nem szavaztam a Fityeszre, az erdélyiek sem érdekelnek, de Bernire szavaztam, mert az ő porodjai tetszettek a legjobban, függetlenül attól, hogy hol lakik.

2022. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!