Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-Faktor 12. évad: Az élő...

X-Faktor 12. évad: Az élő show-kba visszahoznátok-e az eredeti szabályokat (minden héten egy meghatározott téma, párbaj és adásonként egy kieső, a döntő pedig dupla adás), valamint az utolsó adás napjára az X-Faktor Napot?

Figyelt kérdés
Sokan igazságtalannak tartják a székes rendszert, mellyel az élő show-kat egy hónap alatt lezavarják. Mondjuk ezzel egyet is értek, hiszen így nem ismerhetjük meg rendesen a versenyzőket, akiknek így szinte esélyük sincs kibontakozni, valamint aki utolsó fellépő és a mentorok döntése alapján széket kap, akkor biztos továbbjutó, míg mondjuk az első fellépő, ha széket kap, akkor több mentor- és csereszavazást is túl kell élnie. Emellett a rendszer lehetőséget ad a taktikázásra is, illetve voltak már hatalmas balhék is a mentorok között emiatt. Ráadásul a 7. évad óta nincs témája az élő show-knak, ennek pedig az a veszélye, hogy egy-egy versenyző egy idő után egysíkúvá, unalmassá válhat, valamint a döntő a 6. évad óta (akkor csökkentették először az élő show-k számát) csak egy adás és nincs az utolsó adás napján X-Faktor Nap.
2022. nov. 27. 07:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2022. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy az RTL ezt évek óta figyelmen kívül hagyja. (Már azt is rengeteg negatív kritika érte, amikor a 6. és a 7. évadban három hét alatt szórták ki a mezőny felét, ezzel 7 hét alatt letudva az élő show-kat. Igaz, ezt a rendszert korábban az Egyesült Királyságban, a műsor eredeti változatában, a The X Factor-ben is alkalmazták.)
2022. nov. 27. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hoznám vissza, semmi értelme elnyújtani. Az első 3-4 évad volt jó, amibe szerintem még nem nyúltak bele olyan szinten hogy megmondják kiknek kell továbbjutni. Most az a gond hogy megmondják, és amíg ilyen tehetségtelen ripacsok jutnak be, akiknek semmi közük a zenéhez, csak a pénzt látják bennük, semmi értelme 10 elő shownak. Ez az egész műsor csak polgárpukkasztásnak jó, a válogatók után nincs értelme nézni. Kiszórják a tehetségeket, bekerülnek a pártfogoltak. Amikor meg tapsol az összes mentor egy olyan produkcióra, amit fogcsikorgatva alig bírtam végighallgatni, az mindennek a teteje. Jövőre már a válogatókat se fogom nézni, egyszerűen hányinger lett az egész, szavakat nem találok.
2022. nov. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
3 ha nem tetszik amit csinálnak benne akkor ne nézd
2022. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Épp az volt az utolsó mondatom, hogy jövőre nem fogom nézni. Idén se néztem az élő showt, de szerencsére nem is maradtam le semmiről.
2022. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig voltak benne jó előadok szerintem
2022. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3-as: annak sincs értelme, hogy összecsapják, mert az igazságtalan. Akkor inkább jobb, ha el se kezdik.
2022. dec. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!