Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is VV Piros a...

Szerintetek is VV Piros a legjobb csaj jelenleg a való világban?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
6 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha nem ő a legszimpatikusabb lány nektek akkor írjátok le, hogy szerintetek ki a legszimpatikusabb?
2022. nov. 27. 14:06
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem nézem, de belenéztem a bemutatkozásokba. Igazi proli műsor :D
2022. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van most VV?
2022. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Korántsem, klassz csaj nincs bent csak viszonylagosan jobb a többi tré formához . Kriszti egy kreált manga másolat ha nem extrázza ki magát mezei átlag hisztérika . Anita is átlag kifestett csaj, a többiek meg kimondottan rút közönseges alja maca . Tipikus útszéli futtatott prosti , amire büszkék mert a bulájukkal akarnak nyerni .
2022. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyik se kellene, Kriszti az Éjjel-Nappal Budapest Kirája, ország-világ előtt ismert félőrült csaj, Anita: egy kiló malter van rajta, a Bibi, Reni stb. mind a kamionsorról castingolt prosti. 4-es: nagyon igazad van, valami egy-két jó nőt betehettek volna, csak éppen nem volt jelentkező?!
2022. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, taszító a viselkedése, de ha csak külsőt nézzük, akkor sem jön be, inkább ijesztő feje van, ahogy kerekíti a szemeit és vágja a pofákat. Ha nagyon muszáj lenne választani, akkor Anitát mondanám legszebbnek, bár idősebbnek tűnik, de fürdőruhában egész jó a teste, az arca barátságos. Személyiségileg is vele tudnék azonosulni, szeretem a hozzá hasonló nagydumás, karakán nőket, és mindezt úgy hogy nem is volt alpári (még). Melina is szép nő, de nekem nagyon unalmas. Lisza Bibi egyértelműen nem kéne, túl fiatalok de amúgy sem szépek, Reni egy f.széhes ringyó, Kriszti pedig egy bolond, elmegyógyintézetbe való.
2022. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Annyi kérdés van itt erről a thras-realityről, hogy kíváncsiságból utólag megnéztem az első adást.

Ki nézi ezt?! Ki az akit ez érdekel/ szórakoztat?! Én a beköltözős első adást is csak bele-bele tekerve bírtam végig nézni, de eszembe sem jutna ebből akár csak egy újabb percet is önként megnézni.

2022. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!