Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ingyenes próbahónap alatt rtl...

Ingyenes próbahónap alatt rtl pluszon tudom nézni a való világ tévés adását valós időben?

Figyelt kérdés
Élőben lehet nézni a villát 0-24ben, azt látom, de a műsort azt lehet-e?

2022. dec. 3. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, működik.
2022. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az élő villa adás vált át a műsorra, vagy felugrik egy ablak az oldalon, ahol lehet nézni?
2022. dec. 3. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Az oldalon külön adatlapja van a tv műsornak, pont úgy, mint a többi sorozatnak, és filmnek. Itt a tv-ben levetített anyagokat találod.

És van egy teljesen más adatlapja a live videónak, a "Nézd élőben!" rovatban. Nem tévesztheted el, ugyanis a "Nézd élőben!" alatt csak az az egy videó található meg egyenlőre.

2022. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes nézni szerintem.

-Egyrészt brutál időrabló, a nap nagy részében csak beszélgetnek meg várakoznak, és végig csak a játék latolgatása a téma, ez nagyon unalmassá válik egy idő után

-Amikor történik valami érdekes, azt valószínű pont nem látod, mert mindig csak az egyik kamera felvételét mutatják, a többiről lemaradsz. Így a legnagyobb jeleneteket nem látod úgysem, amikor volt a köpés akkor pl végig a hálót lehetett látni ahol nem történt semmi, ugyanúgy amikor bekamuzták a többieknek hogy szexeltek a kisszobában, abból az egész teljesen lemaradt mert végig csak azt nézhetted hogy a hálóban alszanak. És pl fogalmad sem volt hogy mi történt valójában, nem kapcsoltak át és nem is tudhattad hogy most az egész szexelős sztorival átverik a többieket, mert a szerkesztők szerint érdekesebb volt végig a sötét szobát fekete-fehéren mutatni ahol nem történik semmi... csak az összefoglalóban láttad egyedül az egész sztorit.


Szóval tök felesleges, időrablás, én lejöttem róla.

2022. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de csak a már levetített adásokat lehet visszanézni az oldalon. Akkor nem tudod nézni a tévéműsort az oldalon az előfizetéssel, amikor az valóban megy a csatornán. Én erre kérdeztem rá.
2023. jan. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!