Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van még aki itt rajtam kívül...

Van még aki itt rajtam kívül unnya mind én csak amerikai filmek sorozatok vannak tévébe onlájt és európai meg alig?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 00:52
 1/8 anonim válasza:
79%

Először magyarul tanulj meg, tesó.

unnya >>> unja

mind én >>> mint én

tévébe >>> tévében

onlájt >>> online, onlájn

2022. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szóljál Európának, hogy csináljon több sorozatot. Vagy nézzél török sorozatokat, azokkal is Dunát lehetne rekeszteni.
2022. dec. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

#1. Sztem csak humorizált a kérdező. 😉


És a kérdésre a válasz: van sok európai is, keress olyanokat.

2022. dec. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg európai van


(tanulj meg írni)

2022. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Mindenhol csak amerikás filmeket adnak mert nagy az az állam és terlyeszkedik a film területen is.

Gagyi szcifis filmeket is gyárt.

Én onylineban nézem.

2022. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére a 21. században már nem vagyunk kénytelenek azt nézni a tévében, amit az őket nézők számára a szerkesztők jónak találnak. Megkeressük magunknak, ami minket érdekel és vagy azon a streaming szolgáltatón nézzük őket, ahol több nekünk tetsző műsort adnak, vagy nézzük online, netán megszerezzük magunknak kalóz módon, ami minket érdekel.


Nálunk konkrétan semmi adás nincs a tévében. Tévé készülékünk is csak azért van, hogy tudjunk egy nagyobb képernyőt közösen nézni a családdal, ha valamit együtt akarunk nézni. De mindenkinek van laptop, tablet, telefon, így mindenki tud külön-külön akár egyszerre több különböző dolgot is nézni, így a tévét tényleg csak a közös programokhoz használjuk.

2022. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk a magyar nézők többsége európai filmért egy forintot nem adna ki, ha moziról van szó, de még Netflixen se indítja el, ha tudja hogy nem amerikai vagy max brit. Kár, mert sok jó francia vagy skandináv film van, és a szomszédos országok filmjei közül is lehet jókat kifogni.
2022. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze, ezért szedek le torrentről európai meg japán filmeket, a tv kínálata legutoljára gyerekként tudott lekötni..
2022. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!