Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Puskás-D. Peti nem tudja...

Puskás-D. Peti nem tudja kimondani az a szót, hogy tizenegyedik?

Figyelt kérdés

A VV11 műsor címében szereplő számot eddigi megfigyelésem szerint még soha nem bírta úgy kimondani, hogy ne tízediknek, vagy teljesen értelmetlen halandzsának lehessen érteni.


Peti, ha messenger csoporton kívül gyakorit is olvasol (miért is ne tennéd?!), akkor gyakorold már a tükör előtt a 11. kiejtését, mert nem igaz, hogy senki sem szólt még!!!


Vagy csak én nem értem, amit mond?

Szerintetek?


2023. jan. 8. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezen kívül egyébként szokott érthetetleül beszélni? Hadarni, motyogni stb. Vannak ilyen emberek, én is hajlamos vagyok pár szót annyira elhadarni, vagy érthetetlenül mondani hogy a többiek mindig visszakérdeznek, hogy mit is mondtam. Zavaró, nekem is mondták már, hogy járjak logopédushoz, és gyakoroljak, és szoktam is, de valós helyzetben visszajön az "ösztönös" beszédmód. Van ilyen :) Idegesítő lehet, de nem mindig tehet róla az ember.

Igazad van abban, hogy egy tévéműsorban figyelni kéne az embernek arra, hogy mit és hogyan mond.

2023. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!