Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 20 évesen ciki minimaxot nézni?

20 évesen ciki minimaxot nézni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a mesékhez nem lehet öregnek lenni.
2010. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Én máshogy fogalmaznék. A mesékhez nem lehet elég öregnek lenni, de azok, amiket mostanában adnak a Minimaxon, és kisgyereknek sem mutogatnám. Én amúgy imádom a rajzfilmeket, a bábfilmeket, a mesefilmeket, és mesét is olvasok - magamnak.


24

2010. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát amit a Minimax-on mostanában mutatnak, én sem mutatnám azt gyerekeknek.Egyébként a kérdéshez a válasz: szerintem abszolút nem ciki, én még például nagy rajongója vagyok még a Tom & Jerry-nek, és a füzeteim borítóján is Tom & Jerry-s borító van.Ráadásul csak a kis "nagymenő" kisfiúk akik úgy 10-11 évesek röhögtek csak ki, én meg kiosztottam őket.Egyébként 15 éves fiú vagyok.
2010. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki. Én egy 22 éves srác vagyok, és néha odatévedek a Mr. Bean animated sorozat miatt. :) Szerintem nagyon jó. :)
2010. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a kommenteket! :D
2010. okt. 5. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
én 50 vagyok és egésznap a minimaxot bámulom
2012. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A régi Minimax (1999-2010) atom jó volt. Utána sajnos nagyon béna és igénytelen lett. Hogy ciki-e nézni 20 éves korban...hááát...Szerintem inkább dönts te ebben a kérdésben. Az én véleményem szerint igen. Legalábbis az újat.
2017. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!