Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az M4 Sport csatornával van...

RaddOx009 kérdése:

Az M4 Sport csatornával van problémám. Nincs a csatornák között. LG tv-m van. A csavar a történetben, hogy ismerem a járást, miszerint magamnak kell kézi hangolással a csatornalistához adni ezt a nagyszerű csatornát. Valaki?

Figyelt kérdés

Szóval már régen kézi hangolással hozzáadtam ezt a csatornát a csatornalistámhoz, működött, minden fasza volt, de most magától eltűnt. A jól ismert 135500, 6000, 256 + kézi hangolás módszer nem találja meg. Nincs jel, azt írja. Digi a szolgáltatóm, a nappaliban egy régebbi Samsung készüléken minden gond nélkül megy az M4 Sport… Szóval nagyon idegesít a probléma, fórumokon új megoldást, vagy hasonló friss problémát nem találtam. Valaki ha olvassa ezt és tudja a megoldást is, kérem segítsen rajtam:(

Köszönöm, szép napot!



2023. márc. 3. 20:52
 1/4 qkker1 ***** válasza:
Miért nem hívod fel a digit? Bár valószínű, hogy a tv-dben van a hiba, nálam tökéletesen hasít az LG-n.
2023. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefonálj a szolgáltatódnak . Látom Digi, bizonyos problémákat távolról is tudnak javítani.
2023. márc. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nálam is ugyan ez a hiba, találtál rá megoldást?
2023. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
megvan, a kézi hangolásnál beírtam az m1 frekvenciáját 1215000 és hozzáad! aztán megnéztem a listát és ott volt!
2023. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!