Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Subicz János(Németh Kristóf)...

Subicz János(Németh Kristóf) a Drága Örökösök mostani évadában miért beszél néha olyan furcsán?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem egy ilyen hasonló polgármestert ismerünk, telitalálat! Egyik-másik még így se tud beszélni.
2023. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Még az elején Mónikát néha Maónikázta, aztán ez annyira beleillett a karakterbe, hogy jobban, szándékosan is beleépítették. Szerintem telitalálat, nagyon jól hozza azt, amit kell, szeretem az ilyen "furcsán" beszélő karaktereket.

A Keresztanyut nem találtam jó sorozatnak (szerintem túl bugyuta és parodikus lett), de ha már ment (családból más nézte), akkor legalább Pitykéra odafigyeltem, az is egy nagyszerű alakítás volt.

2023. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Korábbi részekben jellegtelen volt az alakítása. Talán így jobban odafigyelnek rá.
2023. márc. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!