Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megéri a Sweet.TV online TV?

Megéri a Sweet.TV online TV?

Figyelt kérdés

[link]


15 nap ingyen utána 30 nap 390 Ft utána 3900 Ft havonta.

Szerintetek megéri?

Én most próbaidőben vagyok (15 nap) de ahogy néztem egy pár csatornánál (leginkább filmes csatornáknál) visszanézhető az adás.



2023. márc. 11. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha jelenleg próbaidőszakban vagy Te is el tudod dönteni. De még utána is, ha vége is a próbaidőszaknak, bármikor lemondhatod.


Én kb két hónappal ezelőtt fizettem elő, akkor még 1300 forint volt. Azt mondanám az 1300 forintot megéri, de 3900 forintért már nem maradnék, ha egyszer úgy döntenének többé nem újul meg ezen az áron. (Google Playen fizettem elő, így gondolom, amíg nem nyúlnak bele az árba vagy nem mondom le, marad az 1300.)


Amit hátrányosnak látom hogy az RTL és a Network4 csatornák csak SD-k, a Discovery-k egy része is, miközben ezek egy része vagy az összes HD-ban érhető el. Az RTL, a TV2 és az MTVA csatornáknál nincs műsor visszajátsztási lehetőség.


Amit előnyére írok, hogy folyamatosan bővül a kínálat, bár én már inkább ehelyett a minőségre helyezném a hangsúlyt hogy ami van HD-ban az abban legyen elérhető, illetve arra, hogy a műsorszolgáltatók biztosítsanak jogot a műsorvisszajátszásra. Ha nem is 1 hétre, de akár rövidebb távra is. Más szolgáltatóknak 4000 forintért már sikerülni szokott ez, vagy ha nem van más előnyük.

2023. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem megéri. Zenét szoktam hallgatni rajta és sok zenecsatorna van.
2023. márc. 12. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk zene hallgatásra egy YouTube Premium jobb választás szerintem, és az csak 1790 Ft.
2023. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Néha nézem az erotika tvt is xD
2023. márc. 12. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Ma délután óta HD-ben érhető el az RTL, RTL Kettő, RTL Három, Cool és a Film+. 👍
2023. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az árak már 6200 ft-nál járnak. A beetetés megvolt, ha nem viszik lejjebb az árakat, legalább 5000 ft-ra, hatalmas bukta lehet belőle. Amugy egy nagy jo szolgaltatasrol van szo, jo a csatornakinálat, viszont a technikai hatterrel meg gondok vannak. Akadasok leallasok, rendszeresen vannak….
2023. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!