Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ingyenesen tudok nézni több...

Ingyenesen tudok nézni több csatornát is online, ami lehetőleg egy helyen van?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok mint pl a vodafone tv, csak az ugyebár előfizetéses.

Google-ön keresgéltem, ahol max ilyn M1 meg M5 -öket lehet nézni, azt is úgy, hogy kb 5 vírusos linken kell átkűzdeni magam.

Én valami olyan felületre gondoltam, ahol egy helyen elérhető több csatorna és egy kattintással le is játsza azt, mivel anyámnak kellene, ő meg nem zseni az ilyesmihez.


(Én nagyjából látom, hogy nincs ilyen inygenes opció, csak erősködik anyám, hogy biztos van, ezért kiírnám ezt a kérdést. És ha esetleg még tud is valaki ajánlani valamit akkor már volt értelme)



#online TV #TV #ingyen tévé #online inygenes tv #tv online ingyen
2023. márc. 17. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindig TV Go, Itt Ott TV, Telekom TV Go ... Kb ezek az alternatívák vannak interneten, de az ingyenes kínálat ezeken az állami csatornákra, ill a Mindig TV Go-ban még pluszban néhány közszolgálati besorolású kereskedelmi programra korlátozódik. (Március végén a korábbi Yettel TV szolgáltatás megszűnik, az új verzión egyelőre nincs ingyenes kínálat, ha lesz egyáltalán.)


Igazából ingyenesen szoba vagy tetőantennával lehet nézni az állami csatornákon kívül az RTL, TV2, Izaura TV, Max4, Spektrum Home+ és a Dikh TV műsorát.


Kb ennyi a legálisan ingyenes kínálat.

2023. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat:)
2023. márc. 30. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

onlinestream.live/tv

Letölthető fileba és VLC lejátszóval nézhető.

2023. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!