Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a kedvenc sorozatotok?...

Melyik a kedvenc sorozatotok? Filmetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sorozat: Jackie nővér, Hause MD, Szívek szállodája, Reba, Életem értelmei, Joey. Persze nem nézem őket rendszeresen, néha dvd-ről, vagy ha éppen egyik megy a TV-ben, amikor bekapcsolom.

Film: több millió:) Kedvenceim az al pacinós filmek. Szinte mind. pl.: Keresztapa, Sebhelyesarcú, Kánikulai délután, Beavatást stb. Kivétel talán az Amerika fegyverben, Angyalok Amerikában... Ezenkívül: Amadeus, Sherlock Holmes, Nap, széna trilógia, Gyűrűk ura, Twilight(csak az 1. rész), Jesse James meggyilkolása..., Bridget Jones, Egy fiúról, Angyalok és démonok, Kémek a sasfészekben, Jöttünk láttunk visszamennénk, Az árva Pofa be, Charlie és a csokigyár stb... Hát elég színes a skála:D

2010. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Túl a barátságon

annyira megrendítően adja vissza a férfiak közötti szerelmet, ahogy egy másik hasonló témájú film sem

amikor leülsz elé, még elítéled őket, azt mondod, hülye melegek, aztán két óra múlva bőgve ülsz a tévé előtt, és soha többé nem kérdőjelezel meg egy embert sem, aki a saját neméhez vonzódik


nekem ez a kedvencem

nem tudom megunni

és nem tudom úgy végignézni, hogy legalább egyszer ne sírnám el magam

2010. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amatőr Privát DVD sorozat!
2010. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

sorozat: vámpírnaplók, dr haus

Film: másnaposok, nagyfiúk, tekken, két kopper..és még sorolhatnám holnap estig.. xD

2010. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
reszkess amerika, trhuman show, minde6ó, négybalkéz, tökös csaj, (blablabla még sorolhatnám)
2010. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jackass:DD meg a többi XD:P

dr haus :P

2010. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. okt. 10. 17:39
 8/13 anonim válasza:
55%
Kedvenc sorozatom a BArátok Közt !!!! Utálom a sorozatokat de ezt azért megnézem...
2010. okt. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

sorozat: MacGyver, Vàratlan utazàs, Egyrol a kettore, Hetedik mennyorszàg, Grace klinika, Vàpìrnaplòk.

Film: Charlie ès a csokigyàr, Sweeney Todd, Addams family, Angyalok ès dèmonok, Benny & Joon ès mèg sok:)

2010. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaaa tényleg a váratlan utazás:D azt kiagytam... Amúgy utsó előtti, érdekes ízlésed van:D Az összes sorozatot utálod, csak a barátok köztöt szereted?xD Szerintam annál már csak a Jóban rosszban rosszabb.
2010. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!