Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A régi parabola antennák még...

A régi parabola antennák még működőképesek? És az ilyen antennák mennyire jók mennyi adó és rádió jön be rajtuk ingyen?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 2. 12:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran nincs Tarr kábeltévé adás, hogy backup kell? Csak, mert 2015 óta van Digi kábeltévém és a leghosszabb nem tervezett kimaradás is néhány óráig tartott.


Szerintem interneted van, tölts le filmeket amiket megnézel kábeltévé kimaradás esetén.


Egyszerűen 2023-ban a "kábeltévé" a legversenyképesebb és kényelmesebb mód a tévéadások vételére, a legkevesebb meghibásodási lehetőséggel.


Emellett, ha a körülmények megfelelőek akkor egy szobaantennával a Mindig TV ingyenes adásai elérhetők.

2023. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"leghosszabb nem tervezett kimaradás is néhány óráig tartott"

Ezt mondanám én is a lélegeztetőgépre kötött ismerősnek áramszünet idején. Kitartás. Ritka a szünet. :P

2023. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Tv-m:

[link]


Ritkán nincs Tarr.

2023. ápr. 2. 13:50
 14/24 anonim ***** válasza:
Ezzel a tévével és egy szobaantennával ideális körülmények között lehet nézni a Mindig TV ingyenes kínálatát.
2023. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem antennát azok nem sokat érnek?
2023. ápr. 2. 14:01
 16/24 anonim ***** válasza:
A kérdésben linkelt antenna is alkalmas lehet a vételre. De általánosságban elmondható, hogy a legjobb az irányított YAGI felépítésű szobaantenna, de ilyesmi nem kapható ma már. Vagy ilyen lapantennát lehet kapni, vagy ami a videóban is van, amit linkeltél és a csóka bénázik vele, vagy még talán vannak azok az antennák amin vagy egy kb 20 centis hálós parabola reflektornak és előtte egy 8-as formájú dipól. De ezekben általában az erősítő ami miatt van elegendő nyereségük a vételhez.
2023. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

[link]


Ha én vennék most valamit vélhetően ezt próbálnám meg.

2023. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a másik amit említettem, de összehasonlítva az első jobb választásnak tűnik beltéri vételre.


Nekem egy a kialakításában az elsőhöz hasonló kb 20 éves Hirschmann erősítős szobaantennám van, azzal problémamentes a Mindig TV vétele Budapesten, kertvárosi környezetben.

2023. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egy méretezett yaginál nincs jobb, megéri vesződni vele nulláról elkészítve is, ha tényleg a hibamentes vétel a lényeg. Oké, villámok zavarni fogják, meg a szomszédság válogatott furcsaságai is, de ennyi.
2023. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

18

Ha bedugom a TV-be az antennát akkor már lehet is keresni az adót a tv-n?

Nem kell Box?

Neki nem működött:

https://www.youtube.com/watch?v=SA_pt0n5u3s

Inkább ezt fogja használni:

https://www.youtube.com/watch?v=kpUKhfRFwwQ


Ezt találtam még:

[link]

2023. ápr. 2. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!