Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha választanod kéne melyiket...

Ha választanod kéne melyiket néznéd egy napig? MTV mint Music Television vagy MTV mint Magyar Televízió?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt.
2023. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

A Magyar Televíziónak vannak igényes műsorai, tartalmai.

Így inkább azt nézném.

2023. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a Music Television-t. Magyar Televíziót nem bírnám nézni. M1, M2, M4 Sport-ot nem nézem sose, Duna, Duna World, M5-öt ritkán. Meg bevágják az "egyperc hiradót".
2023. ápr. 10. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
MTV mint Magyar Televízió..Ott ha elkezdenek egy filmet,akkor legalább levetítik egyhuzamban.Nem szakítják meg 15 percenként 10 perces reklámblokkokkal.
2023. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 A zenét se. Club MTV/MTV Hits/MTV Live-n néha egy max 7-8 mp-es ident

aztán megint zene.

2023. ápr. 11. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:

5


Hát odakapcsoltam a kedvedért az Mtv zeneadóra.Mert oda ritkán tévedek.Most valami Tini mamik című műsort vetítenek.Még csak nem is zenét..

2023. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Melyik szolgáltatónál vagy? Én az Club MTV-t és az MTV Hits-et nézem. Meg az MTV Live-ot. Ezeken non-stop zene megy. A sima MTV-n valóságshow megy.
2023. ápr. 11. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csakis az M1-et nézem, hogy tudjam aznap milyen jót tett velünk Dr. Orbán Viktor Mihály miniszterelnökúr és pártja, és milyen elvetemült gonoszságot művelt már megint a csúnya ellenzék az élükön a fókolompos Gyúrcsányival és a komisz Sorosdollárbaloldallal.
2023. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!