Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Már elérhető a Tv2 Play zéró?

Már elérhető a Tv2 Play zéró?

Figyelt kérdés
Április 11-re ígérték a tv-s reklámokban is, és ma reggel felmentem a Tv2play.hu oldalra, és csak a Tv2 Play prémium van ott, a Tv2 Play zéróról semmi. Ilyenkor az lenne a normális, hogy az egész oldalt eltakarja az előfizetésről szóló hirdetés, hogy az milyen jó, úgy, mint az RTL-nél. Szerettem volna kipróbálni, minden újdonságot kipróbálok.

2023. ápr. 11. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Még nem.
2023. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
#1 vagyok. Már igen: [link]
2023. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, már nálam is megjelent a gomb a Tv2 play főoldalán. De mit takar a Tv2 Play zéró? Ez ugyan az, mint a korábbi Tv2 Prémium, csak míg a "Prémiumot" szolgáltatótól kell igényelni, addig a "Zéróra" kártyával is elő lehet fizetni? Különbözik még valamiben a két dolog? Hozzáférnek a szolgáltatósok olyan dolgokhoz, amikhez a Tv2 zérósok nem?

Az RTL-nél az RTL+ előfizetőknek kinyílik az egész kínálat, de ott az ár is magasabb. Itt pedig az 500 forintos árat kicsit kevésnek tartom, bár elvileg egy hónap ingyenes, tehát ki lehet próbálni.

2023. ápr. 11. 09:39
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
11 csatorna kínálatát élvezheted reklámmegszakítás nélkül. A zérón.
2023. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

"Hozzáférnek a szolgáltatósok olyan dolgokhoz, amikhez a Tv2 zérósok nem?"

Inkább fordítva. A zérós az előfizetéses.

2023. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem látok semmi újat a Zérós előfizetéssel, csak annyi változott meg, hogy telefonon eltűntek a reklámok. Gépen meg teljesen mindegy, hogy van-e zéró, vagy nincs, mert ott van az ingyenes UBlock, és az gyakorlatilag ingyen ad egy Tv2 Zérót. Pl. A Tv2 Kids tartalmak ugyan úgy nem jelennek meg, mint az ingyenessel. Még jó, hogy nem került egy forintba sem, mert ez így nem lesz jó, az RTL megoldása kétezerszer jobb ennél :)
2023. ápr. 11. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
#6 500 forintos vacak. TV2 szint.
2023. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
63%
Igen.
2023. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7:

Nekem is gyanúsan olcsó volt az 500 forint. Na nem baj.

2023. ápr. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!