Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt ez a reklám? Hol...

Mi volt ez a reklám? Hol tudnám megnézni?

Figyelt kérdés
Talán rtl-en ment, amikor olyan 3 éves lehettem, de bennem egy iszonyú nagy traumát hagyott, olyannyira, hogy nem mertem nézni a tévét, amikor a reklámblokk következett az rtl-en. 2 variációja volt. Az egyikben az volt, hogy egy ajtónál a kis lyukon keresztül nézeget ki valaki hogy megtudja ki jött hozzá látogatóba. Ebben a reklámban valami random pali állt ott, akiről még anyám meg is jegyzett valamit, talán hogy milyen jó neve van. De a másik reklám. Na az valami szörnyű volt. Ugyanez az alapszituáció, kinéz a folyosóra emberünk, de ott nem az a random pali áll, hanem valami szörnyszülött, ha jól emlékszem. Ha valaki ebből felismerte, és tudja mit akart ez reklámozni örülnék, ha belinkelné. Kíváncsi vagyok, hogy csak gyerekként féltem ettől a valamitől ennyire, vagy tényleg valami nagyon ilyesztő reklám volt...

2023. ápr. 14. 01:30
 1/2 A kérdező kommentje:
***2005 ben születtem, tehát a reklám 2008 környékén mehetett nagyjából
2023. ápr. 14. 01:31
 2/2 anonim ***** válasza:
25%

Már akkor is felnőtt voltam, de semmi ilyesmi reklámra nem emlékszem.

(Különben: ijesztő, és nem ilyesztő.)

2023. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!