Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki fizetett elő a SWEET.TV...

Ki fizetett elő a SWEET.TV valamelyik csomagjára?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Tedd fel a konkrét kérdést, ne arra várj hogy ki jelentkezik. 2 órája válaszolni lehetne, csak nem tudjuk mire.
2023. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 A kérdés érthető.
2023. ápr. 24. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Érhető, csak nem kérdezel semmit. Arra próbáltam utalni, hogy az eldöntendő kérdéseket törlik, és a kérdés jelenthető a "nem derül ki mit akar a kérdező" indokkal.

Nem azt akarod megtudni hogy ki fizetett elő, hanem aki előfizetett, attól szeretnél valamit megkérdezni. Nem kell udvariasságból megérdeklődni hogy kit lehet megkérdezni egy témában, hanem tett fel a konkrét kérdést, és majd aki tud az válaszol rá.

2023. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Nem azt akarod megtudni hogy ki fizetett elő"

De.

2023. ápr. 24. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Én még akkor fizettem elő, amikor egyetlen csomag volt. Egyelőre nincs változás, 1299 forintot fizetek a teljes csomagért, amit most 6200 forintért árulnak. Az IT Café fórumon is többen írták, hogy a különböző időpontokban történt előfizetéses ár maradt meg neki. Az 1300 forintot nekem megéri a teljes csomag, többet is mondjuk 3000 forintig, de a 6200 forintot nem tartom reálisnak. Néhány hete a honlapon, amikor megjelent az S, M és L csomag nekem, kiírta, hogy egy Large nevű csomagban vagyok, de azt írta, hogy az M csomag kínálatát kapom. Ettől függetlenül minden csatorna megy.
2023. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Meddig aktív a csomag neked? Én 1 hónapja fizettem 390 Ft-ot ma járt le. Mikor lejárt volt egy DEMO (Jelenlegi csomag, gondolom a DEMO alatt a 15 nap ingyenesség + 390 ft-ot értik)

M csomag (80 csatorna 4900 Ft, nem tudom, hogy lett 80 mikor 79-et ír ha kijelentkezek a fiókomból.)


És az L csomag (110 csatorna 6200 Ft.)


Mikor befizettem ma, akkor kiadta az S csomagot is, ott is több csatornát kínál a fiókban (19 helyett 35-öt.)

2023. ápr. 24. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem azt írja, hogy május elejéig, de én Google Playen keresztül fizettem elő és ott a következő terhelésnek is 1299 forintot ír.


A csomagok esetében én úgy látom mindig káosz van, korábban pl kérdésre válaszolva azt kommunikálták, hogy az S csomag tartalmazza az RTL-t és a kábelcsatornáit, de a honlap szerint nem.


Azt írja a honlap 4K csak a legnagyobb csomagban van, aztán a két fantasztikus 4K csatorna az S-ben is benne van a listában. (Akvárium és Tábortűz 😄)

2023. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!