Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mégis ki az a stréber akit...

Mégis ki az a stréber akit érdekel ez a most futó "Az álommeló" című műsor?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt a videót és már az első másodpercekben szétuntam az agyam ill. dobtam egy whatthisshit benyögést magamban.


[link]


Ez meg egyenesen infantilis és nevetséges egyben:

[link]


Kik azok akiket érdekel ez a műsor?


Csodálkozom azon, hogy a Való Világ és egyéb bulvárműsorok mellett (amiken legalább lehet jót röhögni és szórakozni) érdekel ez egyáltalán valakit. Mert gondolom nem véletlenül sugározzák, ha van fogyasztói bázis.


Ennyire kezd szofisztikált és edukált lenni a magyar társadalom? Merthogy engem konkrétan diplomával hagy hidegen az egész és semmit nem is értek ebből a megfoghatatlan értelmű, vérkomolykodó ekonómiás okoskodásból.



2023. máj. 2. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jók voltak! 😍 Linkelsz még, kérlek?
2023. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd szóljatok, ha mamut dns-t szekvenálnak a versenyzők az egyik műsorban.
2023. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Engem pl. érdekel. Legalább nem ilyen proli-állat módjára viselkedő emberekről szól mint a VV, ami kb. legalja műsor. Akik ilyeneken szórakoznak sem valami intelligensek, diploma ide vagy oda. Inkább olvasok egy könyvet, és ha ez strébernek számít büszkén vagyok az. :)
2023. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Az egész műsor B. Levente fényezéséről és a social média brandépítéséről szól. A versenyzők csupán csicska kellékei az új értékteremtésben, aki nem más, mint "B" a márka! Az, hogy ezért cserébe embereket tipor a porba, eddig sem és ezúttal sem érdekli! Ezért lett milliárdos, ez a recept!
2023. máj. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon tetszik az Álommeló. A Cápák közt is nagyon tetszett. Szerintem az RTL ezen két műsora az igényesebbek közé tartozik. Azoknak szól, akik kultúráltabb szórakozásra vágynak, mint a Való világ és hasonló nem kimondottan lélekemelő és érték közvetítő alkotások. Össze lehet hasonlítani, hogy melyikbe milyen emberek jelentkeznek, és hogyan viselkednek. Hát van egy kis különbség.
2023. máj. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
35%

Szánalmas.

Ha valaki ekkora 'penge'a fasnak bohóckodik.?!

2023. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Én ráfüggtem konkrétan. De engem meg pl. a VV nem köt le. Az Alekoszos évad volt, amit utoljára néztem gyerekkoromban. Ízlések és pofonok. Nekem tetszik maga az alapkoncepció, hogy emberek versenyeznek egymással, és bele tudom képzelni magam egyes szituációkba, hogy én hogyan oldanám meg, mit tennék.

Szerintem a feladatok is ötletesek és sokrétűek, nem csak olyanok vannak benne, mint a videóban, amit küldtél (mondjuk nekem kifejezetten tetszett az, hogy meg kellett tervezniük a palackokat). Volt, hogy reklámot kellett forgatniuk, azzal a csavarral, hogy a celebek a versenyzők tudta nélkül nehezítették a dolgukat (ott nagyon sok minden előjött, ki milyen emberileg). Volt, hogy a semmiből kellett pénzt csinálni, vagy plüssállatot tervezni, marketinggel együtt, gyermek fókuszcsoport segítségével (az aranyos volt). És konkrétan itt elhallgattatták az óvodapedagógus versenyzőt, pedig szerintem az ötlete jó volt. Hiába volt odaillő a foglalkozása, a tapasztalata, ezzel a hatalmas előnnyel sem tudott érvényesülni, mert gyenge láncszem volt.

Szerintem érdekes, hogy különféle emberek hogyan reagálnak egyes szituációkra. Voltak köztük nagyon elnyomó emberek, meg olyanok is, akiket teljesen elnyomtak. Volt olyan nő, aki konkrétan kiakadt, de nem adta fel, hanem sírva könyörgött pénzért az utcán. Azt egyenesen kínos volt nézni. Volt egy krapek, aki egyébként erősen Alekoszra emlékeztetett, és amikor nem tudta megoldani a feladatot, képes volt órák hosszára feltartani a többieket, mert nem akarta belátni, hogy elbukott. Fejlődést is tapasztaltam néhány emberen, páran sokat tanultak, volt akit az elején esélytelennek gondoltam, most pedig az egyik legesélyesebb. Szerintem nagyon érdekes ezeket a dolgokat megfigyelni, pszichológiai szempontból is, ha valakit foglalkoztat ez a téma. Valamint, ha valakit érdekel a marketing, maga a brand építés, vagy szereti a versenyen alapuló műsorokat, vagy Balogh Levente munkássága foglalkoztatja. Engem inkább az emberi oldala foglalkoztat, amit az imént is felvázoltam.

Szerintem nem köthető diplomához az, hogy kit milyen műsorok érdekelnek. És attól még, hogy valaki nem azokat a műsorokat kedveli, amit te, nem kellene ilyen mértékben degradálni. Én sem prolizlak le azért, mert szereted a Való Világot. :)

2023. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
kb 13 éve nem nézek semmi ilyen szenny kereskedelmi csatornát.
2023. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!