Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szivatja a HBO Max az...

Kedves Vezető kérdése:

Miért szivatja a HBO Max az előfizetőket? Van valami megoldás teljes képernyőre androidon?

Figyelt kérdés

A kötelező frissítések óta nem ment teljes képernyőn telefonon. Eddig meglehetett oldani egy régebbi apk-al. De most már nem.

Megveszi az ember a nagyképernyős, 8 magos UHD-s telefont, és középen megy picibe, körbe fekete sávokkal a film.

Ez nem egyedi problem :) pl:


[link]


[link]


A Westworld és a Farkas Gyermekei sorozatok is eltűntek.


Az 2 húzócím, és még sok más is.


Jobban néz ki a film, ha leszedem ncore-ról, vagy megnézem a Videán/akárhol.

Akkor minek fizet elő az ember?


Vlc- n szebb, teljes képernyős a film.


Félreértés ne essék, szerettem ezt az alkalmazást, nekem tetszett a felhozatal is, azért fizettem elő, de mi akkora feature 2023 ban egy teljes képernyő? Amikor egy Vlc is tudja, vagy bármi más.

(A Felhozatal meg ami lett most...wtf..)

Van valami megoldás teljes képernyőre?


Köszi! :)



2023. máj. 5. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Miféle lowlife aljadék az, aki minőségi filmeket egérmoziban néz???? De komolyan! Már az kínos, ha valaki 7"-os tableten filmet néz, de ennél kisebben már nevetséges! FILMET CSAK TV-N!
2023. máj. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hidd el, ugyan olyan jó egy filmtár a zsebedben, mint a könyvtár'. Sőt!

Azon kívül hogy ez globális jelenség, mikor először kicsi lett a kép nálam, volt egy szürreális beszélgetésem a supporttal:

Elmondtam a problémát, és azt hogy egy régebbi apk al továbbra is teljes képernyős.

Mindenképp a teljes képernyős, régebbi apk verziószámát akarták megtudni.

Már akkor nem értettem, hogy miért nem a problémás frissítés érdekli őket.

Ekkor hagytam is a fenébe.

Aztán többször megkerestek e-mail be, hogy írjam meg a régi, még teljes képernyős apk verziószámát.

Végül megírtam.

Pár nap múlva már, a kötelező frissítési szöveg fogadott, valami ilyesmi, hogy "Frissítsd az elavult alkalmazásod, az új élményekért, bízz bennünk".

Más lehetőség nincs, nem indul el máshogy.

Szerencsére, sunyimód :) találtam még egy régebbi, világoskék ikonú apk ot, ami teljes képernyőn ment kb egy évig, tegnap néztem volna a Westworld utolsó pár részét, megint a frissítési üzenet fogadott. Az egy dolog hogy az értelmes tartalmak nagyrésze eltűnt, de már sehogy sem megy teljes képernyőn megint.

Egyébként sok okostévén is ilyen.

2023. máj. 5. 09:17
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nálam nem áll fenn a probléma, folyamatosan frissítve van az app, sem mobilon, sem tévén, sem Chromecasten.
2023. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként mire gondolsz, hogy nem teljes képernyős? Ugye nem arra, hogy 16:9 arányú tévén alul is felül van fekete csík 21:9-re vagy egyéb ettől eltérő formátumban készült filmek és sorozatok esetén. Vagy hogy a 21:9 meg egyéb telefonokon két oldalt fekete csík van és nem tölti ki a teljes képernyőt?
2023. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy teljes képernyőn ment csíkok nélkül, minden film.

Vagy arra gondolok amiket linkeltem, ha ilyen nehéz a felfogásod.

Teljes képernyős volt, de a frissítések óta nagyon nagyon sok mindenkinél nem az. Nem vágott le semmit, vagy full képernyőn ment, vagy open matte ben.

2023. máj. 5. 11:35
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]



De, akkor ismétlem, teljes képernyős volt minden film/sorozat. Nem mindenkinél hiba, értelemszerűen azoknak szólt a kérdés akiknél megjelent a probléma.

Hihetetlen, hogy mennyire agresszív, kötekedő fos nép lett a magyarok többsége.

Tisztelet a kivételeknek! :)

2023. máj. 5. 11:41
 7/9 A kérdező kommentje:

No :) , mivel tegnap este óta ezzel szívtam, és sok helyen látom mint problémát, leírom Redmi-n hogy sikerült visszarakni teljes képernyősre, ha esetleg más is belefutna ebbe:


A képernyőkivágást átállítottam

"mindig mutassa"- ról automatikusra.


(Eddig a "mindig mutassa" volt a jó)


A rendszervezérlést pedig gombokról, kézmozdulatokra állítottam.


Így nincsenek navigációs gombok, konkrétan ez az 1 app miatt, de meglehet szokni.

2023. máj. 5. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Kötekedők az emberek, Te meg azt írod, hogy gyenge a felfogásom. Konkrétan annyit kérdeztem, hogy 16:9-es tévén várod-e el, hogy a 21:9 arányú mozifilm kitöltse a képernyőt, vagy 21:9-es mobilon a 16:9-es kép a teljes kijelzőt.


Bármelyiket is szeretnéd az vagy le fogja vágni a kép egy részét vagy torzítani a képet. Ha úgy szeretnéd nézni, mint régen a 4:3-as adásokat 16:9-re széthúzva a lapostévén, szíved joga, ha az eszköz, amit használsz tudja. De hogy ez miért jó azt nem értem.


Egyébként más országokban a gyengébbek kedvéért odaírják már a letöltés előtt az appok leírásához, hogy bizonyos tartalmak eltérő képaránya miatt nem fogja kitölteni a teljes képernyőt, ezt nem tudtam miért teszik, hiszen evidensnek tűnik, hogy egy 1980-ban készült tévésorozat 4:3 arányú lesz, de most már értem, hogy rád gondoltak. 😄

2023. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mivel nálad nem merült fel a probléma/különbség, elhiszem hogy hülyének nézel.

De mint láthatod a linkekből, vagy a kérdésemből, sokaknál ez probléma. Máskülönben nem tettem volna fel ezt a kérdést, ha semmi sem változott volna.

De megoldódott, most újra full screen/ open matte MINDEN film.

Lehet hogy nálad sose volt ilyen, ezt is megértem, de nálam a kezdetektől fogva ilyen volt, és sok másnál is.

Ott a linkek, nem fogom miattad ismételni magam, mert mint írtam megoldódott a full screen.

Nézzed kicsibe,vagy ahogy akarod, ne vedd figyelembe a több száz reddites, youtube os, stb,

"HBO Max not full srceen"

problémát!

Jó filmezést kívánok, akinek meg felmerül ez, fentebb írtam, hogy Redmi nél hogy lett újra full screen minden a frissítés után. :)

2023. máj. 5. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!