Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért tették ki Szirota...

Miért tették ki Szirota Dzsenifert az Xfaktorból?

Figyelt kérdés
Bunda volt vagy mi? Mert egyértelmű, hogy lazán meg is nyerhette volna. Szerintem igazságtalan...
2010. okt. 11. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha elő van írva a szabályzatban, hogy a fele kiesik, na de a hat, már előzetesen kiválogatott szereplőt elég nehéz úgy lefelezni, hogy ezzel ne okozzunk senkinek sem csalódást, és ilyenkor már nagy esély van rá, hogy tehetségesek is kieshetnek.
2010. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Előző vagyok. Amúgy sajnálom én is, nem őt kellett volna kitenni, de ilyenkor már nem könnyű dönteni, és mivel igazából egy ember dönt, ezért ez kissé szubjektív.

Szerintem kéne egy sms-es szavazás, ahol a 12-ből egyet meg lehetne menteni!

2010. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Bár ez a szavazás nem az én ötletem volt, de nekem is eszembejutott a többiektől függetlenül, mert régen a Ki Mit Tud-ban is volt egy közönség által továbbjuttatott amikor midenki mást a zsűri juttatott tovább. (villanykapcsolós szavazással, kreatív ötlet volt ez, amikor még nem volt mobiltelefon, és vezetékes is csak ritkán)
2010. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Mert Janicsák Veronika apukája kollega :P
2010. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

"Mert Janicsák Veronika apukája kollega"

Utolsóban az igazság! Ezt akartam én is írni.

2010. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

21:33 és 16:16

Szörnyű, hogy mennyire szűklátókörüek vagytok. Ez jellemző a magyar emberre, ha valaki jobb a másiknál valamiben, akkor biztos, hogy protekciója van. Ezzel magyarrázzák a kudarcaikat.

Janicsák Veca a legtehetségesebb mind közül, és az olyanokat meg csak sajnálni tudom, akik leragadtak az apjánál.

2010. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Te is biztos rokona vagy a Janicsáknak. :D

"Szörnyű, hogy mennyire szűklátókörüek vagytok"

Nem szűklátókörüek vagyunk, hanem mindenkinek más az izlése.

Nem véletlen hogy nem Orbán Viktor dönti el hogy ki nyeri meg, és ezért van a zsűri.

2010. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17:34 Állítólag X-faktort keresnek, amihez a szép hang kevés....Janicsák Veronikának szép hangja van, szépen előadja a dalt, minden hang a helyén van, de ezzel ki is fújt. Egyedisé, átélés, "X" nuku...
2010. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jaja, az X sztem a Nádor Dávidba volt benne! Őt sajnálom a legjobban.
2010. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát nemtom szerintem Dzsennifer se volt egy nagy durranás..szép hangja volt jól énekelt de nem tudta előadni..ennyi. Azért azt is kell nézniük hogy kiből lehet világsztár és egy 16 éves kislánynak még lesz ideje..ha 10 év múlva jelentkezik még akkor is bőven jó
2010. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!