Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kasza Tibi miért mondja ki...

Kasza Tibi miért mondja ki mindig Sydney teljes nevét a Szerencsekerékben?

Figyelt kérdés
2023. jún. 20. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert különben mindenki azt hinné, hogy elmentek neki otthonról és az ausztrál városhoz beszél.
2023. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így is minden értelmes ember tudja, hogy elmentek neki otthonról. 🤷‍♀️ De amúgy hogy kell ezt elképzelni? Sydney van den Bosch, forgasd el a betűket, köszönöm szépen, Sydney van den Bosch? Vagy hogy?
2023. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyjából igen, csak ő Van den Bosch Sydney-ként mondja.
2023. jún. 20. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Hát elég fura :) Mondjuk múltkor olvasta megy cikket, amiben azt nyilatkozta, hogy iskolás korában Szilvinek szólították, mert hogy "nincs olyan név, hogy Sydney". Lehet, hogy azért hívják a teljes nevén, hogy Mari néni Alsópáhokon is megértse, hogy ez a neve. (? - vagy...passz)
2023. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*olvastam egy cikket, na
2023. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is a neve miatt. Elég lenne a műsor legelején be mondani a teljest. De neki tényleg fura neve van és elég hülyén hangzana, hogy Sydney így Sydney úgy. Így is volt az előző évadban egy vicces szelet a neve miatt kereken. Az Ausztrália szeletke volt és ha azt valaki kipörgette akkor Sydney mondott egy kis segítséget a feladvánnyal kapcsolatban.
2023. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ErniE76 válasza:
100%
Azért, hogy még itt a "Gyakori kérdéseken" is róla beszéljünk. Marketing, tehát bejött neki. ;-)
2023. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"csak ő Van den Bosch Sydney-ként mondja."


Lehet, hogy baj van a hallásommal és csak én hallom úgy,

de olyan, mintha 'Bosch' helyet 'boy'-t mondana mindig.

2023. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem azért, hogy el ne felejtse.
2023. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valószínűleg a műsor producereivel így állapodhatott meg Sydney. A Sydney kimondva "csak" egy név. Viszont a Magyarországon elég egyedi Sydney Van Den Bosch beleégve az emberek agyába, egyértelműen őt azonosítják.
2023. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!