Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tényleg van olyan, aki fizet...

Tényleg van olyan, aki fizet azért, hogy a showder klub nézője lehessen?

Figyelt kérdés
Vagy egy ezek csak fizetett statiszták? Mert néha látszik, hogy a semmi poénon is megszakadnak. Bár ez szerintem csak jó vágás, nem hiszem hogy valakinek ez tényleg hatalmas poén lenne, amit előadnak szerencsétlenül.

#Showder #nincs poén #a jobbak kiszálltak #pénzért röhögnek
2023. júl. 8. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem a csaknem ötven előadó közül (ez csak a Dumaszínház) mindenki találhat kedvenceket, akikért hajlandó fizetni (és nemcsak televízióban nézni). Azt viszont jól érzed, hogy a televízióban leadott adások vágottak.
2023. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
hát akik most vannak, azok akkora kalap xarok hogy jogos a felvetésed hogy ki az isten menne ilyen szarokra megnézni :D Régen még nagy szám volt, meg vszleg azok a régiek jók is voltak, amikor itt a városomban Kis Ádám lépett fel a sarkig kígyózott a sor a színház előtt. De a mostani előadásai a kis ádámnak a showder klubban már gyengék mint a lepkefing, poént ismétel, és 10 poénból 8 tuti besül és qrva cringe :D
jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért az valljuk be, hogy a legtöbb magyarnál nincs túl magasan a léc, így simán elképzelhető, hogy fizetett nézők ülnek ott, azért mégis egy olyan országról beszélünk, ahol kőbuta, másokon gúnyolódó Bochkorért is megvesznek sokan.

Mondjuk a Showder klub sztem az elején sem volt vmi nagy eresztés, de legalább volt pár tehetség, Bödőcs, Kőhalmi.


Tavaly belenéztem hosszú szünet után, és döbbenet, milyen alacsony lett a színvonal: ilyen ács fruzsinék, denisek vagy kik, borzasztóan erőltetett az egész.

Azt meg remélem, rosszul hallottam, hogy Lovász Lacika is fellép. Irodában hallgatnom kell azt az idiótát a rádióban, hát nem sok fárasztóbb és humortalanabb embert tudnék mondani.

ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!