Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Sweet.tv megér havi 6600 Ft-ot?

A Sweet.tv megér havi 6600 Ft-ot?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 05:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően nem igazán volt előfizető a korábbi árakon. De ahogy látom változtatták a próbaidőszakot, korábban 390 forint volt 30 napig az első 15 nap után ami ingyenes volt. Most ez úgy változott, hogy 22 nap ingyenes.
2023. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Végül győzött nálam a Sweet TV, bár még tart a próba, de lemondtam a régi TV szolgáltatásom, és úgy döntöttem, hogy ezt tartom meg. Sikerült nekik átcsalni. :)

Van néhány előnye (HD minőség, 7 napos visszanézhető műsorok, gyorsabb csatornaváltás), viszont az eddigin is meg tudtam nézni a kedvenc TV műsoraim, ezért és a magasabb árak miatt pedig nem igazán voltam motiválva a váltásra. Kellet egy nagyobb árcsökkentés ahhoz, hogy egyáltalán esélyt kapjanak tőlem.

2023. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
pont az a jó benne hogy van ingyenes próba más szolgáltatóknál ilyen nincs
2023. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az ingyenes próba lehetőséget érdemes megtartaniuk, sok helyen van ilyen és hatékony formája az ügyfél szerzésnek, csak technikailag meg kellene nehezíteni azt, hogy valaki többször is élhessen vele (pl. SMS hitelesítéssel).

Én előfizettem az M csomagra (3900 Ft/hó), mert nincs lelkiismeretem ingyen használni, de aki hetente létrehoz egy új fiókot, ingyen nézheti a magasabb és drágább L csomagot. Biztos van, aki ezt kihasználja, viszont ha mindenki így gondolkozna, fenntarthatatlan lenne ez a szolgáltatás.

De megítélésem szerint ez átmeneti promóció lehet, mivel még újak, előbb vagy utóbb biztos szigorítani fognak rajta.

2023. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nem lenne jó az sms hitelesítés több okból se: egyrészt az ember nem szívesen adja meg a telefonszámát sehol másrészt akkor külföldről nem is lehetne használni a szolgáltatást.
2023. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
már elég régóta megy és ugyanígy csak régen 14 nap volt most meg 7 nap remélem nem változtatják meg. amúgy olyan sok ilyen típusú oldal van ahol van ingyenes próba? melyikre gondoltál?
2023. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

A YouTube prémium pl. 30 nap ingyenes próbát ad.

Az itt/ott TV 24 órát.

A Bober TV is ad valamennyi ingyenes próbát (náluk sem kell ehhez emailen kívül semmit megadni).

2023. okt. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A bober tv-t ismerem az tényleg ad 24 órás próbát ingyen. az itt ott tv az kér telefonszámot és csak magyar szám jó neki az nem ugyanaz mint a bober meg sweet. a youtube premium is csak úgy ad 30 napot ha megadod a kártya adataid. a sweet és a bober kártya adatok nélkül és telefonszám nélkül is ad tesztet
2023. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!