Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Benneteket nem akaszt ki az a...

Benneteket nem akaszt ki az a mindenféle logó és reklám, ami folyamatosan fut a képernyő sarkaiban?

Figyelt kérdés
A korhatár karikát és a tévé logót megszoktam. Aztán jöttek a sztárműsorok, premierek reklámozásai, amik fel-felvillannak, vagy csak folyamatosan ott vannak a 3. sarokban. De a TV2 most már olyat újított ezzel az: "éles villantással bekúszok a főszereplő fejéig, mert én vagyok a Megasztár"-ral, hogy végképp felmegy bennem a pumpa, és egyből elkapcsolom. Mit fognak még kitalálni?Ezt nem szabályozza senki?
2010. okt. 14. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szívük joga ezt tenni, de megértelek, mert biztos nagyon idegesítő. Szerencsére én nem találkoztam vele, mert nem nagyon nézek tévét, ha igen akkor se a 2-est. Azért van ez gondolom, mert befürödtek a Megasztárral és már mindent bevetnek.

Amúgy nincs jó hírem, mert a nagy amerikai csatornákon is ez megy.

2010. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ezt nem szabályozza senki. A csatornajelzés mindig kint van(de azért reklámkor neeeeeeeeeem, nehogy lássam már, melyik csatornán vagyok), meg a minimum 12-es karika és, és hogy véletlenül se lehessen látni semmit a műsorból, még odatesznek egy megasztár vagy egy lost reklámot/visszaszámlálót...
2010. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nagy amerikai csatornákon? Fenéket, ott csak a csatornajel van kint(ami sokszor ilyen halvány, átlátszó), már ha kint van, mert sokszor leszedik(igen, leszedik) műsor közben. Ott meg olyan van, hogy a képernyő alján fölbukkan pár másodpercre valamelyik műsor reklámja, de amúgy semmi több igazán.
2010. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát azért elég nagy reklám bukkan fel ott is. kedvenc sorozatom nézése közben tökre zavar, hogy nem látni tőle a feliratot...
2010. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ott meg olyan van, hogy a képernyő alján fölbukkan pár másodpercre valamelyik műsor reklámja, de amúgy semmi több igazán."


Én ilyen reklámnak képzeltem el a megasztárosat is. Miért akkor az milyen?

2010. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A megasztáros reklám (legalábbis a legutóbbi, amit láttam) olyan, hogy felbukkan az egyik sarokban. eleve kitakarja a képernyő kb. nyolcadát. Emellett pedig az ellenkező sarokból ilyen "fényhullám" vonul végig a képernyőn, hogy felhívja magára a figyelmet. Ha ugyanarról beszélünk, akkor egyetértek, nagyon bunkó reklám.
2010. okt. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én falra mászok tőle. utálom ezt az erőszakos nyomulást minden téren, és nálam csak az ellenkező hatást váltja.
2010. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múlna, betiltanám. A mentalista, Uri Gellerrel, az volt az első tarkón csapás. Reméltem, ha vége, nem lesz többet ilyen félképernyős, bekúszó ajánlás. Tévedtem, sajnos.
2010. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem csak én vagyok szőrszálhasogató:) Nem sűrűn néztem amúgy sem a 2-t. Ha jól tudom, a Viasat-on (hasonlóan a már általatok említett amerikai sémához) csak néha, pár másodpercre jelenik meg. Persze, mikor először láttam, azt hittem, valami fontos hír az országból, és megijedtem: pl. Tűz a mélyben, vagy valami hasonló szösszenet:)

Köszönöm a véleményeket.

2010. okt. 16. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!