Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mostanában mi ez a rengeteg...

Mostanában mi ez a rengeteg török sorozat és film a magyar tévéken, főleg a Dunán, ez kinek és mire jó?

Figyelt kérdés
Ki tudja ezt élvezni, egy messzi, kulturálisan teljesen különböző muszlim ország. Próbáltam nézni őket, de egyszerűen nem is értettem az egészet annyira messze áll az egész a magyar és nyugati mentalitástól és világképtől, akkor miért erőltetik?
2023. aug. 11. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván elég sokan nézik, hogy megérje a csatornának, különben már levették volna a műsorról.
2023. aug. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ársapkás Alispán ***** válasza:
45%
Olcsók és valamivel ki kell tölteni a kevésbé fontos műsorsávot.
2023. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Magam sem értem, hogy miért ennyire felkapott. Én egybe sem nézek bele, az biztos!!!
2023. aug. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Azért közelebb állnak hozzánk kulturálisan, mint pl a mexikóiak. Főleg azok a sorozatok, amelyek Isztambulban játszódnak. Bár persze mindig előjön a tradíció, de a megcsalás is, ami meg ugye nem nemzethez kötött. 😊
2023. aug. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!